Ugrás a tartalomhoz
  • 1

Frissítés


Törölt_tag6414

Kérdés

Áprilisban a Telekomnál vásároltam egy Huawei P8 okostelefont előfizetés mellé. A telefonon a hivatalos gyárilag előretelepített Android 5.0, EMUI 3.1 rendszer fut. A vásárlást követő pár napban megjelent a telefonra a Huawei hivatalos magyar oldalán a telefonra az Android 6.0, EMUI 4.0 gyári Telekom frissítés ( http://consumer.huawei.com/hu/mobile-phones/support/downloads/detail/huawei-p8-hun.htm?id=78706 ). A kérdésem az lenne, hogyha én sajátkezűleg telepítem a frissítést jár-e garanciavesztéssel, vagy szükséges elmennem a frissítés telepítéséhez egy Telekom fiókba?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

6 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2
8 órája, Bandi12 írta:

Üdv!

Ez engem is érdekelne. Van ez a frissítés a Huawei honlapján, viszont a telefon frissítéskeresője nem talál semmit. 

Jó lenne tudni, hogy ezt a frissítést föl lehet-e rakni, és ha igen, akkor az jár e bármilyen esetleges hátránnyal? Illetva aki esetleg fölrakta, működik-e rendesen? Nem szeretnék fölöslegesen kísérletezni.

Megnézted hogy a telefonodban az azonosító a B utáni három számot leszámítva teljesen megegyezik a letöltendőben szereplővel? Ha bármelyik is eltér - akár csak egy számjeggyel vagy betűvel - akkor nem a tiédhez való. Ha teljesen megegyezik, akkor próbáld megnézni a mobilarena.hu fórumán a P8 topikot, ott kaphatsz segítséget.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2016. 06. 15. at 10:26, Nopi írta:

Áprilisban a Telekomnál vásároltam egy Huawei P8 okostelefont előfizetés mellé. A telefonon a hivatalos gyárilag előretelepített Android 5.0, EMUI 3.1 rendszer fut. A vásárlást követő pár napban megjelent a telefonra a Huawei hivatalos magyar oldalán a telefonra az Android 6.0, EMUI 4.0 gyári Telekom frissítés ( http://consumer.huawei.com/hu/mobile-phones/support/downloads/detail/huawei-p8-hun.htm?id=78706 ). A kérdésem az lenne, hogyha én sajátkezűleg telepítem a frissítést jár-e garanciavesztéssel, vagy szükséges elmennem a frissítés telepítéséhez egy Telekom fiókba?

Amennyiben wifin keresztül frissítesz,érdemes töltőre tenni a telefont. Egyébként azóta megcsináltad? Amennyiben igen, mik a tapasztalataid az Android 6-tal kapcsolatban,mennyiben tér el az 5-től?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Üdv!

Ez engem is érdekelne. Van ez a frissítés a Huawei honlapján, viszont a telefon frissítéskeresője nem talál semmit. 

Jó lenne tudni, hogy ezt a frissítést föl lehet-e rakni, és ha igen, akkor az jár e bármilyen esetleges hátránnyal? Illetva aki esetleg fölrakta, működik-e rendesen? Nem szeretnék fölöslegesen kísérletezni.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...