Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Hűséghosszabbítás


Törölt_tag6457

Kérdés

Üdvözlet,

Egy olyan kérdésem lenne, hogy a mai napon lejárt a hűségnyilatkozatom. Az oldal szerint most akciósan vásárolhatok új telefont, ha meghosszabbítom a hűségemet. Meg is találtam az akciós listát, melyet végigböngésztem. Ugyanakkor végignéztem ezeket a készülékeket, az szerint is, hogy ha új előfizetést kötnék, akkor milyen árba lennének. A Like S csomagot használom jelenleg, és azt tapasztaltam, hogy nincs különbség az árak között, akkor sem ha a hosszabbítást választom. A kérdésem az lenne, hogy az ígért akciós vásárlás miben nyilvánul meg, hiszen a fentiek alapján lényegtelen, hogy hűséghosszabbítást vagy új előfizetés megkötését választom. Továbbá meg szeretném kérdezni, hogy a Telekom mobilszolgáltató Lenovo márkájú telefonokat árul-e?

Köszönöm a válaszokat!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

2 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2

Szia Szabolcs.

Webshopban a kedvezmény annyi, hogy nem végeznek fizető képességet, nem kérnek mobil előleget, illetve nincs úgy mondd emberi beavatkozás a folyamatba nem kell napokig várni hogy vissza hívjanak a rendeléssel kapcsolatban, automatikusan végig tolja  a rendszer az egész műveletet,illetve ha van arany vagy platina kiemeltség akkor részletfizetés engedélyezett.  Elvileg a 1430 ügyfélmegtartó csoportot kérve talán ki lehet alkudni valamit. ;)

Lenovo telefont nem árul a Telekom.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...