Ugrás a tartalomhoz
  • 1

Családbarát


Törölt_tag6484

Kérdés

8 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2

Igen az előbb kifelejtettem, hogy a családbarát szolgáltatás lezárásra került. Igen volt tájékoztató az Áprilisi keltezésű számlán, elő is kerestem most, íme, ez alapján valóban nem lehet már bevonni újabb telefonszámot. :( A Telekom weboldaláról idővel lekerül majd.

családbarát.PNG

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Szia Brigi.

Az itt leírtak szerint igen, még be tudsz vonni további telefonszámot.

A kedvezménybe összesen akár 5 hívószám is bevonható oly módon, hogy a csoportba egyidejűleg legalább 2 hívószámot be kell vonni, és a bevont hívószámok közül egynek minden esetben egy Telekom mobilszolgáltatás havi díjas előfizetésnek kell lennie. Ezen előfizetésen kívül további, kizárólag belföldi Telekom mobil hívószámok vonhatóak be a kedvezménybe.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Szia Roli82,

köszönöm a válaszodat. Most hívtam fel a T ügyfélszolgálatot, ahol közölték, hogy megszűnt a családbarát kedvezmény 06.01-én és nem tudnak újabb számot hozzáadni az előfizetésemhez. :-(((

Azt mondta az ügyfélszolgálatos, hogy tájékoztatva lettünk - feltételezem sms-ben, hogy változtak az ÁSZF-ben foglaltak, de ezt szerintem élő ember nincs aki elolvassa.

Viszont, mivel a link amit küldtél még most is él a T honlapján, kérdés, hogy valóban megszüntették a kedvezményt??

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Nagyon sajnálom, mert ez a kedvezmény nagy segítség volt a családunknak .... anno csak ezért váltottam domino-ról előfizetésre, hogy a szüleimmel, akikkel napi szinten beszélek egyszerűbb és olcsóbb legyen a kapcsolattartás amíg hosszabb ideig vidéken voltam. :(

Ezek után nem sok értelme lesz hogy megtartsam az előfizetésemet, ha mindenképpen fizetni kell percdíjat azért, ha beszélni akarok velük... remélem kihoznak hamarosan valami újabb kedvezményt, ami "családbarát" lesz.

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Megjött a telefonszámla, és csak június 8-ig számolták a családbarát kedvezményt, utána nem, így  kaptunk egy 21 ezres számlát.
Én is úgy olvastam, hogy a családbarát lezárásra került, új számokat nem lehet bevonni, de a meglévő számokra a kedvezmény él. Most akkort mi van és mit lehet csinálni?
tumblr_o9wuwunLfi1qbgoyio1_1280.jpg

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Szia

Beszéltünk a 1430-al és az derült ki, hogy a családbarátban az egyik számunk átváltott Dominóról előfizetésre (!)  (a telefonszám változatlan maradt) de  kidobták a számot a családbarátból és lezárták a családbarátot nekünk.
Reklamáltunk, most újraszámolják a hónapot, de vissza sem tudják tenni  a számot, mert ugye lezárták a kedvezményt.
Ez oltári nagy szemétség, mert nem változott meg a szám, nem járt le, hanem előfizetéses lett, ami még jobb is a Telekomnak, mint a Domino. 
+ nem olvastam sehol hogy kidobják a számot ha dominosból előfizetséses lesz.

Úgyhogy mindannyian otthagyjuk a Telekomot, átmegyünk máshova.

Köszi Telekom! 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: zero
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...