Ugrás a tartalomhoz
  • 1

Furcsa eset a szerelőkkel


Törölt_tag6504

Kérdés

Elég érdekes esetem volt az elmúlt két napban a Telekommal. Tegnap délután arra értünk haza, hogy a nagyon menő Magenta csomagunkból csak a mobil telefon működik. Megindult a fejemben a vezérhangya, vajon mi lehet a baj. Eszembe jutott, hogy a szomszédban délelőtt kötötték be az optikai szolgáltatást, hátha ezzel lesz összefüggésben a dolog. Mondtam is ezt telefonban az ügyintézőnek aki jó formán lehülyézett, hogy az nem lehet biztos más a gond. Mivel a munkámhoz kell az internet kértem, hogy sürgesse meg nekem a javítást. Ma ki is jött egy szerelő, és láss csodát az oszlopon volt a gond, mivel a tegnapi szerelő hely hiány miatt minket lekötött a rendszerről, hogy a szomszédnál rá tudjanak kapcsolni. Na bumm... A mai szerelőnek sem volt több esze, mivel ő meg lekötötte a szomszédot, szó nélkül majd beült a kocsiba és elment. Beteg szomszédnéni telefon nélkül remélem nem 72 óráig. Persze a panaszt hivatalosan is megtettük, de ez felháborító, hogy fizetek  valamiért és valami balf..sz szerelő csak így kötözget jobbra meg balra. 21. század nesze neked szolgáltatás, újra eljön a 60-as évek majd járunk egymáshoz tv-t nézni meg telefonálni. Kíváncsi vagyok mi lesz a vége mire kivizsgálják a panaszunkat.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

0 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

Még nincsenek válaszok erre a kérdésre

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...