Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Samsung Galaxy S6 Edge elfelejtett minta feloldása


Törölt_tag6512

Kérdés

Sziasztok!

Nemrég vásároltam egy új androidos készüléket. Sajnos a beállításokban a képernyőzár típusa menüpontban a minta rajzolás véglegesítés közben, miután tartalék PIN-t kért a telefon, valahogy sikerült kilépnem. Azt gondoltam, hogy így nem is mentette el, és mivel nem értem rá vele akkor foglalkozni, nem is néztem rá, hogy ennek hatására mi történt. Később, mikor kellett volna a telefon, akkor szembesültem vele, hogy mégis elmentette a mintát. A problémám viszont az, hogy közben elfelejtettem, hogy milyen mintát rajzoltam. Többszöri sikertelen kísérlet után bekéri a tartalék PIN-t is amit megadtam neki, szerencsére arra azért emlékszem, így a telefont tudom használni. A kérdésem az lenne, hogy hogyan lehetne ezt a mintát így kitörölni belőle, hogy ne kérje? Ezt csak a szervízben tudom megcsináltatni? Mert ugyan beállítottam a telefonon, hogy ne zárjon le 30 percen belül automatikusan (sajnos teljesen nem lehet kikapcsolni), de mindig nem nyomkodom 30 percen belül, és így kicsit körülményes lesz minden lezárás után feloldani. A gyári visszaállítással is próbálkoztam, de sajnos az elmentett minta nélkül az sem megy.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

2 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...