Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Mennyit kell akkor fizetnem?


Xantor

Kérdés

Sziasztok!

Mivel megérkezett kis városunkba is a fejlesztés, ezért azonnal váltottunk is feljebb (alap telefon, netmánia XXL, IPTV Családi+HD csomag második vevőegységgel).

A problémám az volna, hogy az előfizetői szerződésen lévő összeg kedvezménnyel együtt is drágább, mint az értékesítő által mondott összeg mely miatt váltottunk. Ma felhívtam, s ő azt mondta, hogy biztosan annyit fogunk majd fizetni, amennyit ő mondott, nem pedig annyit, amennyit a szerződés ír. Mivel a korábbi szerződéseink esetén mindig azt kellett fizetni, ami ott állt, ezért egyszerűen nem tudom elhinni, hogy hogyan fizethetnénk mégis kevesebbet, mint az új szerződésben említett összeg.

Volt már valakinek hasonló tapasztalata? Miért van ez?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

10 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 3

Mivel nem derül ki az írásodból, hogy ez piaci vagy spec 1 vagy spec 2 kategória ezért le írom hogy mennyi ezekben a konstrukciókban 2 év hűséggel nézve.

Piaci:

IPTV Családi+HD 4125 Ft + második vevőegység 870 Ft = 4.995 Ft

NetMánia XXL 7.425 Ft

Alap telefon 1.125 Ft

Végösszeg: 13.545 Ft

Spec 2:

IPTV Családi+HD 4125 Ft + második vevőegység 870 Ft = 4.995 Ft

NetMánia XXL = 5.925 Ft

Alap Telefon : 300 Ft

Végösszeg:  11.220 Ft

Spec 1:

IPTV Családi+HD 2925 Ft + második vevőegység 870 Ft = 3.795 Ft

NetMánia XXL = 5.925 Ft

Alap Telefon : 225 Ft

Végösszeg:  9.945 Ft

Spec 1 6 hó extra kedvezménnyel:

IPTV Családi+HD 1275 Ft + második vevőegység 870 Ft = 2.145 Ft 6 hónap eltelte után 2925 Ft + második vevőegység 870 Ft = 3.795 Ft

NetMánia XXL = 2.110 Ft 6 hónap eltelte után 3.800 Ft

Alap Telefon : 105 Ft 6 hónap eltelte után 225 Ft

Végösszeg: 4.360 Ft

Az árak tartalmazzák a Telekom kedvezményt is.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3

Díjaznám ha nem húznád le az értékesítőket,  1 értékesítő 1x hibázott és juuuj felejtsük el az összeset.  Megnyugtatlak a legtöbb ember nem ilyen el... gondolkodású mint te. Sokan örülnek is hogy ha házhoz megy a T.  Külön szoktam szeretni a hozzád hasonló előfizetőket jah nem :D 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Sajnos nem tudom melyik kategóriába tartozunk (nem is találtam pontos leírást, hogy ez mit jelent, s mi alajpján/hova tartozunk), ezért leírom a konkrét összegeket a szerződésről. A hűségidő 2 év.

Telefon: 
- alap díjcsomag: 2.799Ft
- hűségkedvezmény: -1.300Ft

Internet:
- NetMánia XXL díjcsomag: 11.200Ft
- promóciós kedvezmény: -1.900Ft
- hűségkedvezmény: -1.300Ft

TV:
- IPTV Családi+HD csomag: 6.800Ft
- második vevőegység: 870Ft
- hűségkedvezmény: -1.300Ft
- IPTV havidíj promóció: 1.490Ft

Ezek végösszege 17.359Ft, melyből a 25%-os Telekom kedvezménnyel 13.019Ft lesz. Az értékesítő pedig 10.275Ft-ot mondott az alábbiakra, plusz 800Ft-ot a második vevőegységre, mert ez még nem volt biztos, hogy szükséges. Telefonon megbeszéltük a szerződéskötés előtt, hogy egy adott nap fog érkezni, több mint egy óra késés hiányában felhívtuk, majd mondta, hogy mégsem jön (pedig említette, hogy ha változás van, akkor visszahív), ezért telefonon köttettük meg a szerződést, ott összegeket, végösszeget nem említett, így a korábbiaknak megfelelően mondottra számítottunk, de a szerződés ennek mégis ellent mond.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Ez a piaci, piacinak nevezzük azt amit a weboldalon is látsz tehát normál áras. Speciálisakat ott adják ahol van nagyobb konkurencia.

Az alap telefon 1125 Ft-ra jön ki.

Az internet 5525 Ft-ra jön ki mert van most egy promóció ami 7425 Ft-ból elenged 1.900 Ft-ot hűségidő végéig.

IPTV promóció miatt  1490 Ft + 870 Ft 2 hónapig aztán majd 4125 Ft + 870 Ft lesz.

S szerintem a szerződés az irányadó.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Kiegészités
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...