Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Panasz


Törölt_tag6571

Kérdés

Tisztelt T.com vezetősége.

Rendkívül nehezményezem, azt a gyakorlatot, amit velem csinálnak. 

Konkrétan: 2016.07. 31.-én 00 óra 13 perc 58 másodperckor megszólal a  telefonom : üzenetem érkezett.

Kétségbeesve olvasom , mert mi történhetett, baleset vagy valami szomorúbb eset a családban?

Nem kérem szerencsére egyik sem. 

A derék szolgáltató éjjel egynegyed egy órakor felébresztett álmaimból, mivel közlendőjét rendkívül fontosnak tartotta és közölte, hogy a kártyámon már csak 300.-Ft lebeszélhető költségem van.

Hát nem csodálatos ez a figyelmesség? Na de éjjel negyed egy órakor?

Szeretném a vezérkar telefonszámát megtudni és ezt a figyelmességet viszonozni a részükre. 

Kérem tegyék ezt nekem lehetővé és egy héten keresztül hívni fogom Őket megkérdezve, hogy jól alszanak-e.

Kérem szíves válaszukat, hogy ilyen *****ság a jövőben nem fog előfordulni!!!!!

Tisztelettel Molnár György

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

2 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 3

Szerbusz!

 

Panasztettélre itt nincs lehetőséged! Ilyesfajta igényeidet a 1430 ingyenesen hívható szám felhívása után teheted meg. Vagy írj levelet http://www.telekom.hu/rolunk/kapcsolat/e-mail amire általában 7 napon belül választ kapsz, de maximum 30 napon belül.

 

Továbbá ajánlom figyelmedbe az éjszakai mód bekapcsolását, telefonkészülékeden. Ezt elég egyszer beállítani és az általadd választott idő intervallumban csak az általad meghatározott telefonszámokról kapsz értesítést. Ha nem okos telefonnal rendelkezel akkor jó megoldás lehet a készülék lehalkítás. Hogy ne zavarjon meg alvás közben!

 

Remélem nem gondoltad komolyan hogy egy T igazgatósági tag vagy egyéb beosztású  kolléga telefonszámát megkapod és őt zaklathatod... 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Hello @molnargyorgy, kiegészítés az anonymus által írtakhoz, ha gondolod, kérheted a Té ügyfélszolgálatát, hogy kapcsolják ki ezt az egyenlegértesítő funkciót, így ne kapj többé ilyen üzenetet. amit egyébként tuti nem azért küldtek, hogy álmodban megzavarjanak, hanem ezért, mert 300 Ft-ra fogyott az egyenleged, ami a Domino egyenleg természetéből fakadóan a nap 24 órájában bármikor előfordulhat (én speciel az anonymus által javasolt megoldást alkalmazom, némítom a telefonom, amíg alszom. nem mintha felébrednék bármilyen értesítőre, hívásra, de az asszony úgy alszik, mint egy hiúz, és váratlan ébresztő esetén elég morcos tud lenni  :D)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...