Ugrás a tartalomhoz
  • 1

Törölt_tag6589

Kérdés

Sziasztok az volna a kérdésem hogy alá kell - e írni az ujjabb 2 év hűségidőt vagy csak simán meghosszabíthatják...A webshopon keresztűl szerettem volna díjcsomagot módosítani nem vásároltam készüléket sem ....a váltás megtörtént persze magasabb a havidíj mint amire én kattintottam..Felhívtam az ügyfélszolgálatot és a válasz hogy mivel főkártya így nem kaphattam azon az áron a díjcsomagot és ezzel az egy mozdulattal ujjabb 2 év hűségem lett ...Hozzátenném nem írtam alá semmit a dokomentumaimban sem szerepel semmi az újjabb hűségről...Kérdés az hogy ez jogos bele kell nyugodjak?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1
38 perce, Alma írta:

Sziasztok az volna a kérdésem hogy alá kell - e írni az ujjabb 2 év hűségidőt vagy csak simán meghosszabíthatják...A webshopon keresztűl szerettem volna díjcsomagot módosítani nem vásároltam készüléket sem ....a váltás megtörtént persze magasabb a havidíj mint amire én kattintottam..Felhívtam az ügyfélszolgálatot és a válasz hogy mivel főkártya így nem kaphattam azon az áron a díjcsomagot és ezzel az egy mozdulattal ujjabb 2 év hűségem lett ...Hozzátenném nem írtam alá semmit a dokomentumaimban sem szerepel semmi az újjabb hűségről...Kérdés az hogy ez jogos bele kell nyugodjak?

Ez egy speciális díjcsomag? Egyébként minden, az előfizetést érintő módosításrol kell küldeni emlékeztetőt. Legalábbis a vezetékes szolgáltatások esetében így van. Mobilnál kizárólag akkor történik hűségidő hosszabbítás, ha készülékvásárlás is van. Javaslom,hogy   ne  az ügyfélszolgálatot hívd fel, hanem  a 06 1 2659910 számon elérhető behajtási csoportot.  Ott is vannak ügyintézők, akik számlázási és ügyfélszolgálati kompetenciával rendelkeznek. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: zoli62
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Először is köszönöm válaszod ..Nem ez egy sima Next S dijcsomag 2 ügyintézővel beszéltem mind ketten azt mondták külön van hűség a díjcsomagra meg külön készülékre nem ártana tisztázni ezt a dolgot..Egyébként sem értem mi az akció egy 7990 ft-os dijcsomagon a társkártyásoknak ugyanez 5490 e-packkal ....

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Társkártyát csak az veheti igénybe akinek van egy fő kártyája is ami minimum arany szintű vagy van olyan is hogy integrált társkártya de ehhez meg kell, hogy legyen otthoni szolgáltatás is illetve telefonon vagy személyesen intézhető,ha jól értem te a fő kártyát szeretted volna társkártyára módosítani. A Next csomagoknál a tarifára és az előfizetésre is lehet hűséget vállalni. Alá írni nem kell semmit, elég a ráutaló magatartás is, ráadásul nem telefonon intézted a váltást hanem webshopban

A Next csomagoknak többféle konstrukciója van itt megtekinthető, van készülékkel és készülék nélküli,mivel 7990 Ft írsz így az a készülékkel együtt variációra lett átváltva és itt a tarifára és az előfizetésre is rá rakodik a 2 év, a másikat kellet volna a készülék nélkülit és csak az előfizetésen lesz rajta a 2 év hűség a tarifán nem és így az havonta 1 alkalommal módosítható  a csomag.

Mivel online intézted így  meg illet a 14 napon belüli elállás erről itt olvashatsz

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...