Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Spíler Tv


zoli62

Kérdés

  • Válaszok 114
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 3

Egy par gondolat tolem.

A csatorna tulajok nagyon elvannak szalva magukkal. A mai vilagban a fiatalok mar nem nagyon nezik hasznaljak az elofizates TV-t. Sajat peldambol kiindulva a lanyomnal 3 het utan en vettem eszre, hogy az stb hibas. O tudod rola, de ennyire erdekli. Persze a csatornak meg az eloregedo reteget megfogjak.

Ha en ***** efi lennek mar reg ment volna level az nmhh-nak. Egyoldalu szerzodes modositas igy nem engedi meg az aremelest. Ha vennek tejet a boltos azt mondana nekem, hogy majd visszameneoleg meg fizetnem fog kelleni mert a tehennel targyalasokban vagyok. Ez az aremeles nem torvenyi kotelezettsegbol van. Nem olyan mint mikor az afa valtozott.

Nem kell a szolgaltatoknak betenni.

A csatorna nem tagadhatja meg a szerzodest kotest ha egy szolgaltato be akarja tenni es nem forditva. Az a mustcarry lenne. (mtva). Pont emiatt kerulhetnenek mini csomagba (en ezt tamogatnam, akinek kell az fizessen erte).

Kerdeznem aki a spiler tv hianya miatt mondana le a szolgaltatast az idaig mimodon nezte a premier ligat? Mert ugye idaig sem volt.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3
16 órája, zoli62 írta:

Nagy a csend TV2 csatornák ügyében, illetve a kereskedelmi csatornák által kért műsordíj kérdésében is, miközben a négybetűs már megállapodott ez utóbbi esetében...

Ha van ha nincs megállapodás ez miben érint téged? Ha nincs hűséged azért jó, ha van akkor úgy sem érint.

Az angol foci meg idáig sem volt, én személy szerint nem igen fizetnék többet miatta. Jelenleg mi is megy rajta? Maga a tulaj se tud igazán mit kezdeni vele ha ténylegesen megnézzük, nincs tartalom rajta, igaz egy kis jégkorong van/volt. Most majd feltöltik férfiaknak való műsorral, természetesen olyannal ami már más csatornájukon lement.

A magyarokat általánosságban nem érdekli a foci legyen az hazai vagy külföld bajnoksági, a nézettsége mondjuk a hazainak nagyobb.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
6 órája, Attila70 írta:

Egy par gondolat tolem.

A csatorna tulajok nagyon elvannak szalva magukkal. A mai vilagban a fiatalok mar nem nagyon nezik hasznaljak az elofizates TV-t. Sajat peldambol kiindulva a lanyomnal 3 het utan en vettem eszre, hogy az stb hibas. O tudod rola, de ennyire erdekli. Persze a csatornak meg az eloregedo reteget megfogjak.

Ha en ***** efi lennek mar reg ment volna level az nmhh-nak. Egyoldalu szerzodes modositas igy nem engedi meg az aremelest. Ha vennek tejet a boltos azt mondana nekem, hogy majd visszameneoleg meg fizetnem fog kelleni mert a tehennel targyalasokban vagyok. Ez az aremeles nem torvenyi kotelezettsegbol van. Nem olyan mint mikor az afa valtozott.

Nem kell a szolgaltatoknak betenni.

A csatorna nem tagadhatja meg a szerzodest kotest ha egy szolgaltato be akarja tenni es nem forditva. Az a mustcarry lenne. (mtva). Pont emiatt kerulhetnenek mini csomagba (en ezt tamogatnam, akinek kell az fizessen erte).

Kerdeznem aki a spiler tv hianya miatt mondana le a szolgaltatast az idaig mimodon nezte a premier ligat? Mert ugye idaig sem volt.

A konkurencia erre így nyilatkozott:

2016 szeptemberében fog megjelenni a csatornák részére beszedett műsordíj, úgy, hogy a szeptemberi számla visszamenőlegesen tartalmazhatja a 2016 július-augusztusi díjat is, mivel a díjak beszedésére vonatkozó jogunkat fenntartjuk. (RTL/TV2)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
9 órája, Deino írta:

Nem tehetik minicsomagba, olvasd el mégegyszer amit beidéztél tőlem, kötelező elem. (SD-ben is).

Az még megértem, hogy a közszolgálati csatikat kötelező betenni, de a kerskedelmiket  miért kötelező. Ha már kötelező különdíjat miért kér? Még nekik kellene fizetni érte, ha már kötelező. ;)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
9 órája, ApaFia írta:

Az még megértem, hogy a közszolgálati csatikat kötelező betenni, de a kerskedelmiket  miért kötelező. Ha már kötelező különdíjat miért kér? Még nekik kellene fizetni érte, ha már kötelező. ;)

Fentebb leírtam, Must Offer tipusú TV-k és előre meg lett beszélve évekkel ezelőtt hogy majd szedhetnek csatornadíjat.

Vagyis az NMHH nem foglalkozik ezzel a résszel, nyugodtan lehet továbbítani a terjesztési díjat, vagy beépíteni a csomagkínálatba, elvégre egy ingyenesen kapott csatorna után kérik a pénzt, ami eddig kedvezményesen 0 volt. Vagyis nem változik semmi.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Többször írod, hogy leírtad, Helyesen, hogy idézet. Ráadásul egy újságíró hozzá nem értésének a cikkéből. 

Ha ez igaz akkor a média törvényben miért a következő szerepel?

" 78. §  1) A jelentős befolyásoló erejű médiaszolgáltatót, ......  a (2) bekezdésben meghatározott kötelezettségek terhelik.

2) A kötelezett médiaszolgáltatót a műsorterjesztő tisztességes és ésszerű szerződéses ajánlatára valamennyi lineáris médiaszolgáltatása tekintetében szerződéskötési kötelezettség terheli. A kötelezett médiaszolgáltatót a szerződéskötési kötelezettség lineáris médiaszolgáltatásonként külön-külön terheli... "

 

médiaszolgáltató = RTL, TV2

műsorterjesztő = Telekom

Én ha ezt olvasom a Telekom szerződés ajánlatát kell elfogadnia az RTL, TV2-nek.

" (4) A kötelezett médiaszolgáltató és műsorterjesztő a szerződést és a szerződésben meghatározott feltételeket - különösen, de nem kizárólagosan a díjat - az egyenlő elbánás elvének megfelelően, megfizethető árszinten, a technológiasemlegesség és a méretgazdaságosság elvének figyelembevételével kötelesek kialakítani. Ennek során a kötelezett médiaszolgáltató nem tehet indokolatlan különbséget a műsorterjesztők szerződéses ajánlatai között. A szerződést a felek a díj tekintetében - a szerződéskötéstől számítva - évente egy alkalommal módosíthatják. "

Itt a fő hangsúly a megfizethető áron van. Különösen itt a számomra az egyenlő elbánással van némi problémám, kiemeltem ehhez egy részt. Hiszen az AH is egy műsor terjesztő és biza az ő esetükben még fizetnek is a műsor továbbítása véget.

Na jó abba hagyom.

 

Ja meg egy kicsi:

a médiaszolgáltatások továbbításának kötelezettsége = „must carry” 

a médiaszolgáltatások felajánlásának kötelezettségét = „must offer”  

 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
1 órája, spilerkém írta:

Hülyének  néznek mindenkit  ugyanúgy  ,mint a ***** ügyben.Közben a kék szolgáltató tárgyalás nélkül felveszi a csatornákat.Csak ne kérnének türelmet  arra hivatkozva,hogy tárgyalnak.

Megnyugtatlak tárgyalt. A kéknek jelenleg új vezetője lett. Neki most felfelé mutatnia kell. Más mentalitást, üzlet menetet, megoldásokat próbál megvalósítani. A TV-s piacon ha megnézed a nmhh oldalt láthatod, hogy max stagnált illetve annak is inkább a negatív oldalán volt/van.

Ha meg tárgyalnak akkor mást nem tudnak mondani.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
3 órája, zoli62 írta:

Ma elindult a TV2 országos kereskedelmi músortulajdonos egyik csatornájaként. Természetesen tipikus Telekom szindróma, hogy nem került be a csatornakínálatba.  A Digisporthoz valló viszonyuláshoz nagyon hasonló ez a magatartása aTelekomnak.

Akkor jöhet,ha HD-ba lesz! ;)

3 órája, zoli62 írta:

Ma elindult a TV2 országos kereskedelmi músortulajdonos egyik csatornájaként. Természetesen tipikus Telekom szindróma, hogy nem került be a csatornakínálatba.  A Digisporthoz valló viszonyuláshoz nagyon hasonló ez a magatartása aTelekomnak.

Akkor jöhet,ha HD-ba lesz! ;)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Hát megnéztem a műsorújságját, remélem rosszul láttam. De ezen a csatornán van foci napi x óra és a többi műsor szünet. Taps taps újabb minőségi csatorna. 

Hát megnéztem a műsorújságját, remélem rosszul láttam. De ezen a csatornán van foci napi x óra és a többi műsor szünet. Taps taps újabb minőségi csatorna. 

Hát megnéztem a műsorújságját, remélem rosszul láttam. De ezen a csatornán van foci napi x óra és a többi műsor szünet. Taps taps újabb minőségi csatorna. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: anonymus
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...