Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Spíler Tv


zoli62

Kérdés

  • Válaszok 114
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 1
Épp most, spilerkém írta:

Vagy szinvak vagyok.

Még tárgyal természetesen. Ilyen ügyben nem jó kapkodni mert amit pl. a kék szolgáltató csinál hogy rávág 350 Ft bruttó összeget a számlákra a nem hűségidővel rendelkező előfizetők részére, méghozzá azért mert ennyit kér a TV2/RTL az nem biztos hogy jó ötlet. Bár várható volt hogy ezt majd mindenhol áthárítják. A zöld után a kék is így tett.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
1 órája, zoli62 írta:

Még a végén kiderül, hogy a német bajnokság népszerűbb, mint az angol, ezért kellet az ES2-t visszatenni a Családi csomagba?

Szerintem nem került vissza. Az biztos, hogy nézettebb az ES, de nem feltétlen a foci miatt. Ott legalább nem a német focit ismétlik egyész héten keresztül.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
10 órája, anonymus írta:

Szerintem jelenleg csak a Premier League közvetítési jogaival rendelkeznek, ezért nincs más műsor, viszont az Izaura és Zenebutik is elindult már.

10 órája, anonymus írta:

Szerintem jelenleg csak a Premier League közvetítési jogaival rendelkeznek, ezért nincs más műsor, viszont az Izaura és Zenebutik is elindult már.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Az a baj hogy a TV2 tulajdonosát ismerve, abba nem fognak belemenni hogy egy külön minicsomag legyen a csatorna családjuk, önmagában meg szerintem nem olyan csatornák amik indokolják ezen drága terjesztési díjait (itt most nem a TV2-ről beszélek, mert arra sajnos nem mondhatnak nemet a szolgáltatók sem).

Minicsomagosdi lenne a legjobb megoldás.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Deino
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...