Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Spíler Tv


zoli62

Kérdés

  • Válaszok 114
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 2
6 órája, Attila70 írta:

Egy par gondolat tolem.

A csatorna tulajok nagyon elvannak szalva magukkal. A mai vilagban a fiatalok mar nem nagyon nezik hasznaljak az elofizates TV-t. Sajat peldambol kiindulva a lanyomnal 3 het utan en vettem eszre, hogy az stb hibas. O tudod rola, de ennyire erdekli. Persze a csatornak meg az eloregedo reteget megfogjak.

Ha en ***** efi lennek mar reg ment volna level az nmhh-nak. Egyoldalu szerzodes modositas igy nem engedi meg az aremelest. Ha vennek tejet a boltos azt mondana nekem, hogy majd visszameneoleg meg fizetnem fog kelleni mert a tehennel targyalasokban vagyok. Ez az aremeles nem torvenyi kotelezettsegbol van. Nem olyan mint mikor az afa valtozott.

Nem kell a szolgaltatoknak betenni.

A csatorna nem tagadhatja meg a szerzodest kotest ha egy szolgaltato be akarja tenni es nem forditva. Az a mustcarry lenne. (mtva). Pont emiatt kerulhetnenek mini csomagba (en ezt tamogatnam, akinek kell az fizessen erte).

Kerdeznem aki a spiler tv hianya miatt mondana le a szolgaltatast az idaig mimodon nezte a premier ligat? Mert ugye idaig sem volt.

A konkurencia erre így nyilatkozott:

2016 szeptemberében fog megjelenni a csatornák részére beszedett műsordíj, úgy, hogy a szeptemberi számla visszamenőlegesen tartalmazhatja a 2016 július-augusztusi díjat is, mivel a díjak beszedésére vonatkozó jogunkat fenntartjuk. (RTL/TV2)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Várhatóan a nagy szolgáltatók kisebb csatornákat fognak kivenni a csatornakiosztásból, hogy ne kelljen kockáztatni, hogy az országos must offer kereskedelmi tévéknek fizetendő műsordíj miatt emelniük kelljen az előfizetői havidíjat.

Arra viszont kíváncsi vagyok, vajon meddig lesz jelen téma kérdőjeles itt a fórumon?

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: zoli62
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
9 órája, Deino írta:

Nem tehetik minicsomagba, olvasd el mégegyszer amit beidéztél tőlem, kötelező elem. (SD-ben is).

Az még megértem, hogy a közszolgálati csatikat kötelező betenni, de a kerskedelmiket  miért kötelező. Ha már kötelező különdíjat miért kér? Még nekik kellene fizetni érte, ha már kötelező. ;)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
9 órája, ApaFia írta:

Az még megértem, hogy a közszolgálati csatikat kötelező betenni, de a kerskedelmiket  miért kötelező. Ha már kötelező különdíjat miért kér? Még nekik kellene fizetni érte, ha már kötelező. ;)

Fentebb leírtam, Must Offer tipusú TV-k és előre meg lett beszélve évekkel ezelőtt hogy majd szedhetnek csatornadíjat.

Vagyis az NMHH nem foglalkozik ezzel a résszel, nyugodtan lehet továbbítani a terjesztési díjat, vagy beépíteni a csomagkínálatba, elvégre egy ingyenesen kapott csatorna után kérik a pénzt, ami eddig kedvezményesen 0 volt. Vagyis nem változik semmi.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Többször írod, hogy leírtad, Helyesen, hogy idézet. Ráadásul egy újságíró hozzá nem értésének a cikkéből. 

Ha ez igaz akkor a média törvényben miért a következő szerepel?

" 78. §  1) A jelentős befolyásoló erejű médiaszolgáltatót, ......  a (2) bekezdésben meghatározott kötelezettségek terhelik.

2) A kötelezett médiaszolgáltatót a műsorterjesztő tisztességes és ésszerű szerződéses ajánlatára valamennyi lineáris médiaszolgáltatása tekintetében szerződéskötési kötelezettség terheli. A kötelezett médiaszolgáltatót a szerződéskötési kötelezettség lineáris médiaszolgáltatásonként külön-külön terheli... "

 

médiaszolgáltató = RTL, TV2

műsorterjesztő = Telekom

Én ha ezt olvasom a Telekom szerződés ajánlatát kell elfogadnia az RTL, TV2-nek.

" (4) A kötelezett médiaszolgáltató és műsorterjesztő a szerződést és a szerződésben meghatározott feltételeket - különösen, de nem kizárólagosan a díjat - az egyenlő elbánás elvének megfelelően, megfizethető árszinten, a technológiasemlegesség és a méretgazdaságosság elvének figyelembevételével kötelesek kialakítani. Ennek során a kötelezett médiaszolgáltató nem tehet indokolatlan különbséget a műsorterjesztők szerződéses ajánlatai között. A szerződést a felek a díj tekintetében - a szerződéskötéstől számítva - évente egy alkalommal módosíthatják. "

Itt a fő hangsúly a megfizethető áron van. Különösen itt a számomra az egyenlő elbánással van némi problémám, kiemeltem ehhez egy részt. Hiszen az AH is egy műsor terjesztő és biza az ő esetükben még fizetnek is a műsor továbbítása véget.

Na jó abba hagyom.

 

Ja meg egy kicsi:

a médiaszolgáltatások továbbításának kötelezettsége = „must carry” 

a médiaszolgáltatások felajánlásának kötelezettségét = „must offer”  

 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
Ekkor: 2016. 08. 15. at 10:20, István írta:

Sziasztok, a Telekom jelenleg tárgyal a TV2 csoporttal az új csatornáik Telekom kínálatba kerülésével kapcsolatban. Kis türelmeteket kérem.

Köszönöm, szép napot:

István

 

Eltelt 10 nap, érdeklődöm, hogy van-e már valamilyen információ a tárgyalások eredményéről?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Azóta megszerezték a 2016/2017-es NHL szezon közvetítési jogát is,  valamint  elképzelhető, hogy majd az NBA is követi, de a pletykák szerint Forma 1 autóverseny is a jövőben  itt lesz látható. A  MotoGp már átköltözöt ide. A Telekomnak is egyre keveésbé lesz megkerülhető a megegyezés a TV2 csoporttal. http://formula.hu/motor-1/2016/08/26/uj-csatornara-koltozik-2017-ben-a-motogp

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
4 órája, zoli62 írta:

Azóta megszerezték a 2016/2017-es NHL szezon közvetítési jogát is,  valamint  elképzelhető, hogy majd az NBA is követi, de a pletykák szerint Forma 1 autóverseny is a jövőben  itt lesz látható. A  MotoGp már átköltözöt ide. A Telekomnak is egyre keveésbé lesz megkerülhető a megegyezés a TV2 csoporttal. http://formula.hu/motor-1/2016/08/26/uj-csatornara-koltozik-2017-ben-a-motogp

Eredetileg férficsatorna szóval más pikáns tartalmak is kerülnek rá. Így pl. a Forma1 és az NHL mellett férfiakat érintő/érdeklő témakörök is.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Ha már lesz nézhető tartalom, akkor ráér megegyezni. Ha már 100 ft-t kérnek azért a csatornáért, akkor legyen már valami tartalmi értéke is, hogyha netán amiatt emelik az előfizetési díjat, akkor ne az legyen az előfizető gondolata, hogy "már megint miért", hanem hogy "de jó, egy színvonalas csatornával többet kapok, ezért nem sajnálom azt a +pénzt."

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
Épp most, spilerkém írta:

Vagy szinvak vagyok.

Még tárgyal természetesen. Ilyen ügyben nem jó kapkodni mert amit pl. a kék szolgáltató csinál hogy rávág 350 Ft bruttó összeget a számlákra a nem hűségidővel rendelkező előfizetők részére, méghozzá azért mert ennyit kér a TV2/RTL az nem biztos hogy jó ötlet. Bár várható volt hogy ezt majd mindenhol áthárítják. A zöld után a kék is így tett.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...