Ugrás a tartalomhoz
  • 1

hívóazonosító


Törölt_tag6637

Kérdés

Hello, 

Vásároltam egy telekom-os Acatel OT1016g készüléket ma a Tescoban, minden rendben lenne a készülékkel, ha be tudnám állítani a hívószámkijelzést, de a készülékben ilyen opciót nem találtam. A 1430-ra elküldtem a +SZAMKIJELZES, de erre azt a választ kaptam, hogy már be van kapcsolva! MI tévő legyek? segítsen valaki!!

Előre is köszönöm!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 3

Hello @cukor07, az van, amit zoli62 és btz írtak. először is tudnunk kellene, hogy te nem látod a hívó számát, vagy a tiéd nem látják, ha hívsz? az elsőre btz megadta a választ. a másodikra pont az előbb válaszoltam egy másik telótulajnak: a 1013-as leírása alapján (1016-ost nem találtam az Alcatel honlapján) a beállítások/ hívásbeállítások/ hívó ID menüben ki kell kapcsolnod a hívószámküldés tiltást. számokkal 8.3.5. (már ha a menü ugyanaz, mint a 1016-ban)

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
9 órája, cukor07 írta:

Hello, 

Vásároltam egy telekom-os Acatel OT1016g készüléket ma a Tescoban, minden rendben lenne a készülékkel, ha be tudnám állítani a hívószámkijelzést, de a készülékben ilyen opciót nem találtam. A 1430-ra elküldtem a +SZAMKIJELZES, de erre azt a választ kaptam, hogy már be van kapcsolva! MI tévő legyek? segítsen valaki!!

Előre is köszönöm!

Milyen előfizetésed van? Kártyás, vagy havidíjas? Ha te hívsz valakit, akkor a hívott nem látja a számodat, vagy te nem látod a számiot, ha téged hívnak?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

A hívószám kijelzés általában be van kapcsolva. De ha a téged olyan előfizetésről hívnak, ahol a hívószámküldés tiltása be van kapcsolva, akkor nem fogod látni a számát, annak ellenére sem, hogy nálad a kijelzés aktív. Online felületen érdemes jobban utána nézni, hogy melyik hívási opció aktív és melyik nem.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...