Ugrás a tartalomhoz

Egymillió érv a Telekom mellett!


Roli82

Ajánlott posztok

suli.PNG

Köss új előfizetést

Augusztus 15. és szeptember 30. között köss új, legalább 30 Mbit/s sávszélességű NetMánia otthoni internet előfizetést 2 év hűségidővel, vagy válassz a Move és Next mobildíjcsomagok közül, új előfizetéssel, 2 év hűségidővel, meghatározott feltételekkel.

Bővebb ismertető a Telekom weboldalán található!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Telekom egyik diszkriminatív dolga ez a "főiskolások és egyetemisták" dolog. Mintha számítana valamit a diploma...

Kevés a szakmunkás, és az OKJ-s, azokra meg magasról tojik. Sok fiatal van rokoni körben egy sem ment főiskolára - nem hiába, nem is éri meg. De persze a Telekom szokásához híven diszkriminálja őket és ez nem új keletű dolog.... 

Szíven szerint ez is megérne egy hivatalos panaszt a Telekom ellen diszkrimináció gyanújával, mert ha az is diszkrimináció volt, hogy a nők ingyen mehetnek bulizni a férfiaknak 500-1000Ft (és valóban lett az ügynek eredménye, mert egyeseket ez zavart), akkor ez is hasonló. De persze mivel nem ingem, ezért ez csak magánvélemény.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Deino
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Örüljünk hogy van valamilyen nyereményjáték, ne sírjunk már minden *****ért kajak csak a sz****vert hiszti az megy semmi más. 

Az meg slusz poén pl Infosoknál alap bemeneti feltétel hogy valami egyetemi végzettséged  legyen.  Ha egy nagyobb cégnél akarsz dolgozni nem szerencsére akarod bízni magad. Ezek mellé jó fizut is akarsz. 

Vegyük a távközlést alapul felsőfokú oktatás nélkül életem végéig mászhatnék oszlopra onnan meg le aknába. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: anonymus
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

22 perce, anonymus írta:

Örüljünk hogy van valamilyen nyereményjáték, ne sírjunk már minden *****ért kajak csak a sz****vert hiszti az megy semmi más. 

Az meg slusz poén pl Infosoknál alap bemeneti feltétel hogy valami egyetemi végzettséged  legyen.  Ha egy nagyobb cégnél akarsz dolgozni nem szerencsére akarod bízni magad. Ezek mellé jó fizut is akarsz. 

Vegyük a távközlést alapul felsőfokú oktatás nélkül életem végéig mászhatnék oszlopra onnan meg le aknába. 

Értem csak amit a nagy céget produkálnak MS/Telekom, az lenéző az OKJ-s és szakképzést végző diákok számára. Nem is tudom hogy inkább provokatív vagy diszkriminatív.

Ezzel egyébként nem értek egyet, mert a szoftverfejlesztő céget üzemeltető ismerősöm OKJ-s szoftverfejlesztőket és rendszergazdákat keres, és panaszkodik is érte, hogy nincs, mert tavaly képzés nem indult (állam kihúzta az indítható szakok közül), idén sem indul nagy létszámban (csak néhol lehet a sok közül képzés) a képzési siker kb 50% (ennyien vizsgáznak is le a tanulók közül), akik meg képzettséget kaptak, azokat meg elkapkodják.

Ezt erősíti meg az is, hogy a napokban is olvastam hogy nagy a kereslet az informatikai OKJ-s és felsőfokú végzettséggel rendelkezők iránt. Az más kérdés hogy más a fizetés... De erről most szó sincs!

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Deino
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

57 perce, anonymus írta:

Szoftverfejlesztőkről nem tudok nyilatkozni nagyban függ a sulitól is hogy mi lesz a vége. Rendszergazda valóban nincs helyette Informatikai hálózat üzemeltető és építő van. De sokszor csak bele kapkodnak mindenbe és igazán semmiben nem tud elmélyülni a tanuló.  

Szerintem ez a belekapkodnak mindenbe ez ugyanúgy érvényes a legdurvább Egyetemre is, mint egy OKJ-ra. Attól hogy még valaki egyetemet végzett lehet kontár, vagy pályakezdő, ugyanúgy mint OKJ esetében. Ilyen szemszögből nem lehet különbséget tenni... ezért is kérik sok helyen a tapasztalatot... legyen az OKJ vagy egyetem.

Én sokat voltam iskoláknál, néztem órákat, előadásokat és azt kell megmondanom hogy az OKJ-s képzések inkább gyakorlatorientált képzések, sokkal inkább mint egy egyetemi kurzus. Igazából azt érzem, hogy túlságosan is gyakorlatról szól a dolog és az elméletet kezdik kicsit nagyon kikapni belőle.

Ez nem feltétlen hátrány, mert a való életben inkább gyakorlat kell, amit jobban megmutatnak OKJ-n, jobban érvényesül ott, de mellette kicsit nem árt elméleti síkon önállóan felfogni a dolgokat.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Deino
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válasz erre a témára...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...