Ugrás a tartalomhoz
  • 1

Új telefon vásárlása


Törölt_tag6668

Kérdés

Jo napot nekdm.olyan kérdésem lenne ha van két számom és uj trlefon szeretnék venni de az egyik Next S csomagu a másik pedig Next M Aranykártyás.Akkor ha veszek telefon akkor maradnak ugy ezek a tarifák? Meg ha olinen meg rsndelem délelőt akkor mehetünk érte személyesn az nap délután?

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

16 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2
15 perce, Zia írta:

Jó napot nekem.olyan kérdésem lenne ha van két számom és új telefont szeretnék venni de az egyik Next S csomagú a másik pedig Next M Aranykártyás.Akkor ha veszek telefon akkor maradnak úgye ezek a tarifák? Meg ha online meg rendelem delelőt akkor mehetünk érte személyes az nap délután?

 

Szia!

Ha előrehozott készülék váltás lenne vagy lejárt szerződés hosszabbítás akkor maradnak ezek a csomagok.

Ha üzletbe kéred az átvételt akkor azt is ugyan úgy GLS futár szolgálat viszi ki az üzletbe ott még be kell vételezni stb kizárt hogy a megrendelés napján át tudd venni, szóval vagy a futáros átvételt választod vagy kihagyod a webshopból történő rendelést és bemész személyesen az üzletbe és megveszed ott.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Én is tapasztalatból írom, hogy a webshopból rendelt készüléket a GLS viszi ki az üzletbe,és az ott dolgozó kolléga veszi át, majd bevételezi, és küldi az értesítőt az ügyfélnek hogy megjött a csomagja átveheti, nem igazán szeretik ezt a megoldást mert egy forint jutalék nem jár érte, nem is szokták elkapkodni a bevételezést.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
Épp most, Roli82 írta:

Szia!

Ha előrehozott készülék váltás lenne vagy lejárt szerződés hosszabbítás akkor maradnak ezek a csomagok.

Ha üzletbe kéred az átvételt akkor azt is ugyan úgy GLS futár szolgálat viszi ki az üzletbe ott még be kell vételezni stb kizárt hogy a megrendelés napján át tudd venni, szóval vagy a futáros átvételt választod vagy kihagyod a webshopból történő rendelést és bemész személyesen az üzletbe és megveszed ott.

Nem tudom honnan van ez az információ, de webshopos rendelésnél, ha nincs szerződéses hitelképességi bírálat, raktári jelenlét esetén azonnal átvehető a készülék... meg kell jelölnöd hol szeretnéd átvenni, és mint Dominó esetében 1 óra sem kell, és átvehető a dolog.

Természetesen ez nem minden Telekom üzletre vonatkozik, pl. Fogarasi Tescóban lévő Telekomra nem... még az Árkádiba sem, de pl. a Westendre igen.

Én dominót helyközben rendeltem meg, telefonról miközben úton voltam a Westendbe, szerencsém volt mert volt raktáron, így kb 10 perc telt el rendeléstől átvételig... ismerősöm meg most rendelt előfizetéses telefont 1 év után, így pedig kedvezményesen vehetett telefont szintúgy azonnali átvétellel, az utolsó készüléket hozta el raktárról.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Deino
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
2 perce, Roli82 írta:

@Deino

A webshop raktárkészlet és a bolti készlet az két külön álló dolog. Ez így működik amióta létezik a bolti átvétel!

Lehetséges, de webshopon a webshopos készletet mutatja, így látható rendelésnél hogy azonnal átvehető-e vagy sem. Westendben pl. majdnem mindenből van webshopos készleten.

Mindegy, én tapasztalatból írok, mert még az ott átadó Telekomos sem tudta hogy most ő ezt kiadhatja-e még, vagy sem, mert előtte a központban kell valamit áttolniuk a rendelésről az adott üzletre. De ezt rögtön megteszik rendelés után.

Azt meg hogy hogyan jön ide a Bolti készlet, ha ez egy külön dolog végképp nem értem... vagy hogy miért hozod fel.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Deino
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
31 perce, Roli82 írta:

@Deino

Telefonáltam egy kicsit, mind a kettőnknek igaza van, T-Pontban átlehet venni rendelés után akár fél órával. Partnernél viszont GLS viszi le a cumót. :)

Ezért írtam, hogy csak nagyon kevés üzletben van ez az opció, amit én írtam :) Ilyen részből szeretem a Telekomot.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
1 órája, Zia írta:

Én a Polusba venném át az holnap délután és láttom is hogy ott van nekik.

Azt ki fogja irni hogy hol vehetem át?

Bocs a buta kérdésekért?

Ha weben rendeled meg bejelentkezve, és látva az akciós díjakat, amilyen üzleteket felsorol és írja hogy van raktáron, ott azonnal átveheted, mert azok T-pontok. Pólus nem tudom hogy rajta-e van a listán, sajnos az Árkád sincs rajta, vagy nem volt, vagy csak készülék nem volt raktáron, így nekem is a Westend volt anno a történet.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Deino
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
5 órája, zoli62 írta:

Allor ilyen webshopos rendeléseknél egyre kevesebb esetben lehet majd átvenni szinte azonnal a készülékeket, mert a trend az, hogy országosan megszüntessék a saját márkás üzleteket. Persze azt nem tudom, a Telekomnak miért lesz kevésbé költséges a futárral történő kiszállítás.

Azért az áruházakban történő boltok maradnak a T kezében. Pl. nézd meg  a fent említett Westendet 3 üzlet is van ott egészen más célokra.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
10 perce, Roli82 írta:

Szia!

Ha előrehozott készülék váltás lenne vagy lejárt szerződés hosszabbítás akkor maradnak ezek a csomagok.

Ha üzletbe kéred az átvételt akkor azt is ugyan úgy GLS futár szolgálat viszi ki az üzletbe ott még be kell vételezni stb kizárt hogy a megrendelés napján át tudd venni, szóval vagy a futáros átvételt választod vagy kihagyod a webshopból történő rendelést és bemész személyesen az üzletbe és megveszed ott.

Készülék váltás lenne ugyan azokal a számokkal

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
24 perce, Roli82 írta:

Szia!

Ha előrehozott készülék váltás lenne vagy lejárt szerződés hosszabbítás akkor maradnak ezek a csomagok.

Ha üzletbe kéred az átvételt akkor azt is ugyan úgy GLS futár szolgálat viszi ki az üzletbe ott még be kell vételezni stb kizárt hogy a megrendelés napján át tudd venni, szóval vagy a futáros átvételt választod vagy kihagyod a webshopból történő rendelést és bemész személyesen az üzletbe és megveszed ott.

Készülék váltás lenne ugyan azokal a számokkal

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...