Ugrás a tartalomhoz

Roli82

Ajánlott posztok

3 órája, Roli82 írta:

Be lehet tenni kedvencnek is ezt most vettem észre és akkor nem kell ennyit bolyongani :D Szerintem nem mostanában fognak ezek bekerülni. Kicsit furcsa h most tették kódolatlanná az ES2 nem? :P

Igen, azt viszont egyből észrevettem, hogy lehet kedvencek közé tenni egy alkalmazást, csak nem logikusnak tűnt, nem úgy, mint a szoftverfejlesztőnek, hogy az üzenetek appot a kiemelt alkalmazások között keressem. Egyébként ugye emlékszel, hogy az Eurosport 2  január 5-től lett kivéve a Családi csomagból, tehát akkor nem kódolatlanná tették, hanem egyszerűen visszatették. Ez logikus lépés volt, ha azt nézzük, hogy az MT anyavállalata a DT, és ugye a német labdaragú bajnokságot meg kizárólag az ES2 közvetíti. A Vajnával való megegyezés sikerességéről nem tudunk biztosat kijelenteni, szerintem ellentétben a Digisporttal,  itt lesz egy kis politikai nyomás is.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: zoli62
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

20 perce, anonymus írta:

Digisport egy külön vicces dolog T-nem teszi be a kínálatba részben érthető okokból. De van nekünk egy alternatív szolgáltatónk is akinek nem írom le a nevét. Mert a moderátor megint meg büntet :D szóval náluk bent van és T hálózaton szolgáltatnak T koaxon, rézen és talán üvegen.

Rákérdezhetek? :) Egy halevő bajszos vízi állathoz hasonló a neve? :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

2016. augusztus 26-tól az őszi hónapokra elérhetővé teszi a Magyar Telekom minden digitális tévé előfizetője számára az Eurosport 2 sportcsatornát a Discovery Communications Europe-pal megkötött megállapodásnak köszönhetően. Adta hírül a DTV News portál.

 

Akinek ebből nem esett le...

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Épp most, anonymus írta:

2016. augusztus 26-tól az őszi hónapokra elérhetővé teszi a Magyar Telekom minden digitális tévé előfizetője számára az Eurosport 2 sportcsatornát a Discovery Communications Europe-pal megkötött megállapodásnak köszönhetően. Adta hírül a DTV News portál.

 

Akinek ebből nem esett le...

Utána, lehet a karácsonyi akciót keretén belül elérhetővé tenni. ;)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válasz erre a témára...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...