Ugrás a tartalomhoz

Árcsökkenés a NetMánia XL és XXL csomagokban promociós jelleggel!


Roli82

Ajánlott posztok

3 szolgáltatás mellé tudott volna adni 6 hónapos kedvezményt.

Elmondása szerint nálam az a "kedvezmény", hogy a telefonnal együtt olcsóbb lett a net :D

Hát igen, bevállalom a telefont az internet mellé és akkor 400-al kevesebbet fizetek mintha csak a netet kérném 8.000-ért. Persze ez papíron szebben fest, mert azt a benyomást kelti mintha csak 6.400-ba kerülne a net, az igazság viszon az, hogy havonta 7.600-ot fizetek miközben a telefonkészülék valahol egy dobozban pihen.

Na de a lényeg az, hogy  néhány napig reménykedtem valamiben és most már be kell látnom, hogy nem lesz jobb szerződés, a T is csak a pénzért hajt a többi sajnos csak üres reklámszöveg :ph34r:

Köszönöm mindanyiotoknak a hasznos infókat és a segítséget.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Nekem az egész nem világos igazából, itt valami nagy csavar van a rendszerben, vagy valaki nagyon benézett valamit, vagy pedig felső bürokráciába futott az egész:

  1. A listán szereplő településeknél van feliratkozási lehetőség.
  2. Feliratkozás esetén ott a hálózatkiépítési kedvezmény, ezt magában a reklámszöveg is alátámasztja.
  3. Ezt támasztja alá Monor, és Alsónémedi is, ahol feliratkozás során Spec II.-t kapott mindenki, nem piaci árat.
  4. Ezek a települések szintén rajta voltak a listán.
  5. Pilisnél nem adnak akciót feliratkozás esetén sem.
  6. Az üzletkötő meglepődik azon, hogy a T is felkeresi az embereket, miközben szernite ez a munka csak nekik lett kiadva.
  7. Üzletkötő sem akar adni kedvezményt igazából.

Jó nagy katyvasz az egész, szervezetlenségi probléma, értelmetlen bürokrácia és egy jó nagy adag fejfájás. Kiszámíthatatlan az egész, és hiába indítanak egy kampányt (ami elvileg még mindig tart), ha ennek nem tesznek eleget, mert most azt állítják, nincs ilyen kampány. Igazából nem lenne gond, ha nincs akció, csak legalább zárnák le azt a feliratkozós oldalt... amúgy is pontatlan.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Deino
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

ejnye, most megint felcsigázódtam. 

1 üzletkötő + 1 ügyfélszolgálatos +1 másik ügyfélszolgálatos +1másik üzletkötő mondták ugyanazt. Ennek ellenére ténlyeg az van, hogy sima piaci áron kínálták a portékát, holott a feliratkozós oldalon ott áll, hogy "Munkatársunk a helyi fejlesztés megkezdésekor felveszi veled a kapcsolatot, hogy személyre szabott egyedi ajánlatainkról tájékoztasson."  Lehet, hogy ez meg is történt, mivel azt senki nem igérte, hogy a személyre szabott ajánlat mindenképpen olcsóbb lesz O.o. Az is már egyedinek mondható, ha kiderülne, hogy Monor, Alsónémedi Spec II, Pilisnek pedig kivételesen Piaci.

Most komolyabbra fordítva a dolgot, Alsónémedin azt hiszem van más szélessávú szolgáltató is aki 250Mbps-t ad a Telekom 120Mbps áráért, ott muszáj valami kedvezőbbel előállni. Monoron viszont nem tudom van-e más a ***** adsl-en kívűl. Pilisen nincs komolyabb konkurrencia, a kábeltv tud nagyob sávszélességet kínálni, de árban nem jobb a T Piaci-nál. Szóval ettől máris egyedinek és személyre szabottnak (betűsorrenden tudnék változtatni ám)  érzem magam.

Írtam most az ügyfélszolgálatnak, kíváncsi vagyok mit válaszolnak. Ezek után legalább elmondhatom, hogy én mindent megpróbáltam.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

41 perce, Padrino1 írta:

ejnye, most megint felcsigázódtam. 

1 üzletkötő + 1 ügyfélszolgálatos +1 másik ügyfélszolgálatos +1másik üzletkötő mondták ugyanazt. Ennek ellenére ténlyeg az van, hogy sima piaci áron kínálták a portékát, holott a feliratkozós oldalon ott áll, hogy "Munkatársunk a helyi fejlesztés megkezdésekor felveszi veled a kapcsolatot, hogy személyre szabott egyedi ajánlatainkról tájékoztasson."  Lehet, hogy ez meg is történt, mivel azt senki nem igérte, hogy a személyre szabott ajánlat mindenképpen olcsóbb lesz O.o. Az is már egyedinek mondható, ha kiderülne, hogy Monor, Alsónémedi Spec II, Pilisnek pedig kivételesen Piaci.

Most komolyabbra fordítva a dolgot, Alsónémedin azt hiszem van más szélessávú szolgáltató is aki 250Mbps-t ad a Telekom 120Mbps áráért, ott muszáj valami kedvezőbbel előállni. Monoron viszont nem tudom van-e más a ***** adsl-en kívűl. Pilisen nincs komolyabb konkurrencia, a kábeltv tud nagyob sávszélességet kínálni, de árban nem jobb a T Piaci-nál. Szóval ettől máris egyedinek és személyre szabottnak (betűsorrenden tudnék változtatni ám)  érzem magam.

Írtam most az ügyfélszolgálatnak, kíváncsi vagyok mit válaszolnak. Ezek után legalább elmondhatom, hogy én mindent megpróbáltam.

Alsónémedin sincs másik szolgáltató, és ezen a két településen aki feliratkozott, mindenki kedvezményes csomagot kapott.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok.

Felhívtak válaszul a levelemre. Röviden összefoglalva:

- léteznek az akciók/promóciók

-Pilisen csak a Piaci árban foglalt "akciók" érvényesek: több szolgáltatás esetén olcsóbbak lesznek az egyes szolgáltatások. 

-máshol adható a Spec I vagy II is - a helyi "adottságok" határozzák meg, hogy mikor melyiket.

Ez van sajnos. Ez a piaci valóság. Pilisi lakós nem egyenlő a monori lakossal, de Ákost lehet csesztetni a női egyenjogúság nevében - még akkor is ha nem azt nyilatkozta, amit a nagyokosak állítottak róla  :D

Köszönöm még egyszer mindenkinek a segítséget.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válasz erre a témára...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...