Ugrás a tartalomhoz
  • Szeretne hasonló avatart használni? A profilképként felhasználható avatarokat az alábbi linkről tudja letölteni.

    image.jpegimage.jpegimage.jpegimage.jpegimage.jpegimage.jpeg

Kerekes FErenc Béla

Tag
  • Tartalmak

    3
  • Csatlakozás időpontja

  • Utolsó látogatás

Minden, amit Kerekes FErenc Béla posztolt

  1. A szoftwer Android 14 A biztonsági frissítés 2024. október 5. Google Play frissítés2025 január 1 Alapsáv:DE.3.1.2-00703-NETRANI:GENERAL_PACK-1,53714,31 Kernel:6.10185- android12-9-gb049c2057b31#Thu OCT 24 06 47:35 UTC2024 BuildCeetah_0.10.02 Remélem így sikerül kideríteni, hogy miért nem frissül a telefon. Az eladáskor az ismertetőben (nost is!) Android 15 és 16-os frissítés 5 év biztonsági frissítés, ebből 3 év havi és 2 év negyedévenkénti van az ígérvényben. A telefon forgalmazója a Telecom (A gyártó (megrendelő) és a nemzetközi kereskedője is!
  2. Az előbb rossz helyen tettem fel a kérdést. Elnézést kérek, itt ismétlem. Önöktől vásároltam Telekom T2 Pro 5G mobiltelefont. Én már Android 14-el kaptam az utolsó biztonsági frissítése október 5. Az ígérvény szerint 3 évig havi biztonsági frissítést és 2 évig rendszerfrissítéseket ígértek. A készülék eleinte kiválóan működött, most többször akadozik esetenként lefagy. Úgy gondolom a frissítés hiányzik. Gyakran újra indítom, de ez egy idő után nem megoldás! Próbáltam a Telekomnál segítséget kérni, de "Vandánál" megakadtam. Nem engedte a kérdést feltenni, mást akart, majd bontott. Önök tudnak-e valamit javasolni? Más is tapasztal-e hasonlókat? Gondoltam a saját nevét márkaként hordozó telefonra a kiadó cég legalább figyel!
  3. Telekom T2 Pro 5G Mobiltelefont vásároltam Önöktől. Az ígérvény szerint 3 évig havi biztonsági frissítéseket és két évig rendszerfrissítéseket kapok. A vásárláskor már Android 14-es op. rendszerrel kaptam a telefont, azóta október 5-én volt biztonsági frissítés. Nem értem miért nem frissül a készülék. Egy idő után gyakran, egyre gyakrabban akadozik. Újraindítás után egy darabig jó. Egyébként nem rossz a telefon, de így már nem élvezem a kezdeti minőséget. Próbálkoztam a Telekomnál segítséget kérni, de "Vanda" szerint értelmetlen a kérdésem és bont. Azt kérné, hogy válasszak az általa ajánlottakból, de nem az érdekel. Mit javasolnak?
×
×
  • Új...