Ugrás a tartalomhoz
  • 0

CISCO box és a reset


Ferenc80

Kérdés

Tiszteletem! A minap azt a választ kaptam itt egy kérdésemre, hogy próbáljam meg a set-top-box gyári beállításának visszaállítását, ha az sem segít, a 14-14 -en kérjek egy box cserét. Tegnap elővettem a készülék leírását, és megpróbáltam. Semmi olyasmi nem történt, amit írnak, ellenben: "Öt másodpercig tartsa lenyomva a reset gombot." Öt másodperc alatt semmi nem történt. Legalább fél percen át kellett nyomva tartani a gombot, hogy valami változzon. Ehhez is egy óráscsavarhúzót kellett elővenni, mert a gomb mélyen egy furatban van. Szürke fogaskerék és más semmi. Kérdem én hány órán át kell ezt bámulni, mire történik valami? "Kövesse a készülékén megjelenő utasításokat." Az egy darab szürke fogaskeréken kívül semmit nem látok. Mikor jönnek az utasítások? Meguntam, kikapcsoltam. És be. Ugyanaz a fogaskerék. Kikapcsolom, és most úgy kapcsolom be, hogy közben nyomva tartom az előlapi nyomógombot. Az összes fény villog, majd bejön a CISCO teszt menüje. Sehonnan sehová nem lehet továbblépni. Audio teszt, videó teszt, minden jó, hálózat teszt, nincs WAN, azt írja "failed". Kikapcsolom, bekapcsolom, mindig ugyanaz jön be. Vagy fogaskerék, vagy a teszt. Átmentem a másik szobába a számítógéphez, az interneten hátha találok valamit, vagy hátha sikerül bejelentenem a hibát, mert a 14-14-en ugyanaz a géphang, vírushelyzet, hosszú várakozás, sehol senki élő ember, Vanda a robot, még az igent és a nemet sem érti, megőrülök. eltelt egy óra, talán kettő is. Odamegyek a tévéhez, és van rendes adás. Nem  tudni, mikor, hány óra után, és hogyanállt talpra? Esetleg lenne egy hozzáértő, aki ezt elmagyarázná, hogyan kell resetelni, és utána meddig kell várni, és mire?

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Ferenc80
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

0 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

Még nincsenek válaszok erre a kérdésre

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...