Ugrás a tartalomhoz
  • 0

A BBC Entertainment megszünésével kapcsolatos tájékoztatás minősége a Telekom Hungarynél.


Törölt_tag5872

Kérdés

2016 jan elseje, hajnal. Tv bekapcs menni bbc entertainment csatornára. Setétség. berendezés ellenőrzés, tesztelés. minden jól műkszik.

1214 hívása, kérdés mér nincs BBC entertainment????!!! Válasz bla,bla, ...  és hogy A Telekom értesített bennünk halandókat  hogy jan 5. én BBC E megszünik merhogy csatorna átrendezés céljából ténykedése van a Telekomnak

Düh kitörés nálam, mondok magamnak "dehát még január elseje van" vagy mi?

Düh roham, levélírás Mtelekom Ügyfélszolgálatnak anyázás amiatt hogy az értesítésben január ötödike van megjelölve mint megszüntetési határnap, akkor  elsején én még nézhetném a műsort nem!???? Merhogy ha fizetni pontosan kell nekem akkor átrendezni, megszüntetni is  pontosan kell Telekomnak, ugyi?

Erre az Ügyfelek   szolgáitól  válasz érkezett, amiben megismertették velem a csatorna kiosztás jogszabályi hátterét és biztosítottak arról hogy a Telekom a maga részéről a a szabályokat kínos pontosággal betartja.

Mivel az IQm nem sokkal van zéró alatt, a harmadik olvasás után kezdtem megérteni mit akartak közölni velem.

Időközben a BBC honlapját olvasva megtudtam a szolgáltatás megszünésének okát.

Tehát ha a sok hablaty helyett a 1412, és a  levelező osztály aztat mongya és aztat írja hogy "Kedves Ügyfelünk a BBCnek elege lett. Ezért az álnok Britteken töccse ki a dühit kérem.

Mivel még kérdezésből kifolyólag nem volt ténykedésem a fenti bla-bla során imhol  a kérdezés,

kérdezés: mér nem lehet értelmes rövid, őszinte választ kapni? sem a 1412 munkatársaitól ,sem peniglen az Ügyfélszolgálati Igazgatóságtól?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

0 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

Még nincsenek válaszok erre a kérdésre

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...