Kedves Petra!
Azon túl vagyok ("A szolgáltató által telepített Sagem fast 5670V2 helyett a saját routeremmel rendezném a PPPoE kapcsolat felépítését, így bekapcsoltam a PPPoE PT-t.")
A probléma az, hogy hiába van bekapcsolva a Sagem-en a passthrough (PPPoE PT), továbbra is próbálkozik a kapcsolatépítéssel, és mivel nincs kitöltve a bejelentkezéshez szükséges Log-in és a password mezők, így 30 mp-enként ismétli. (Ha kitöltöm a megfelelő adatokkal, akkor meg hiába van továbbra is bekapcsolva a PPPoE PT, nem engedi a mögötte lévő eszköznek a PPPoE kapcsolatépítést) Miközben a mögötte lévő saját routerem már régen felépítette a PPPoE kapcsolatot. Alább csatoltam pár képet, hogy mi az aktuális helyzet.
Tehát a lényeg, hogy a Telekom-os Sagem eszközt kell meggyőzzem, hogy ne akarjon folyamatosan kapcsolatot építeni.