FERENC32

Huawei p9

Kérdés

Az lenne a kérdésem hogy mikor várható a frissítés az android 7. 0 ás verzió mert ahogy néztem a fórumokat legtöbb szolgáltató már kiadta  egyedül a t-mobile nem

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

35 válasz erre a kérdésre

3 órája, FERENC32 írta:

Én is megvárom a 7 verziót csak szerinted majd honnan lehet letölteni?

Nekem ugyan a P9 Lite van, ez a B130 és a B150 verziót magától jelezte, a B160 esetében (már olvastam a fórumon hogy voltak akiknek már jelezte) én kérdeztem meg a telefontól :) hogy van-e frissítés. Volt és akartam frissíteni, letöltötte magától, telepített, optimalizált, újraindított és rendben volt. Ez az OTA frissítés, de ez bizonyára ismerős dolog.

Tehát nem kellett a neten letöltést keresni, egyébként szerintem a Huawei honlapjára elég későn teszik ki.

Én nem néztem ennek utána, de akár lehet valami olyan beállítás is a telefonon, hogy egyáltalán ne keressen frissítést (a tévémen van ilyen lehetőség, ezért gondolnék erre).

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: OldMike

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
2 perce, FERENC32 írta:

Nagyon szépen köszönöm a segítséged

Találtam egy programot ahol le lehet tölteni a frissítéseket minden verzióhoz beírom neked hátha tudok vele segíteni FirmwareFinder

A Te döntésed hogy milyen FW-t teszel a telefonodra, én biztosan megvárom a Huawei hivatalos kiadását. Egy másik fórumon van aki már feltett nem hivatalos 7-es verziót, de írta, hogy nem minden működik, vagy nem jól.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nagyon szépen köszönöm a segítséged

Találtam egy programot ahol le lehet tölteni a frissítéseket minden verzióhoz beírom neked hátha tudok vele segíteni FirmwareFinder

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
3 órája, FERENC32 írta:

Nagyon szépen köszönöm a segítséged de nekem soha nem jelzi a frissítést a készülék :(

Ez esetben érdemes 1-2 hetenként rákérdezni a frissítésre a Beállításokban. Javaslom még a Mobilaréna nevű honlapon a P9 fórumát:

https://mobilarena.hu/tema/re_huawei_p9_9_pont_feketen-feheren/friss.html

Nyilván lesz sok számodra érdektelen dolog, de amikor elérhetővé válik egy hivatalos frissítés, akkor eléggé felpörögnek. Azért a haladó dolgokban légy óvatos, mert ott meglehetősen jártas hozzászólók is vannak, én nem ugranék bele bonyolult dolgokba.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nagyon szépen köszönöm a segítséged de nekem soha nem jelzi a frissítést a készülék :(

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Épp most, FERENC32 írta:

koszi a valasz es honnan lehet leszedni a gyari telekomos frissítés ?

Gyári még nincs sehol, azt a telefon fogja jelezni (OTA frissítésként), vagy a menüjében lehet lekérdezni. Általában az OTA hamarabb elérhető, mintsem hogy a gyártó vagy a Telekom honlapján megjelenne. A már letölthetők nem hivatalosak, leginkább a béta-tesztre kiadottak feltört és módosítgatott változatai.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
4 órája, FERENC32 írta:

Az lenne a kérdésem hogy mikor várható a frissítés az android 7. 0 ás verzió mert ahogy néztem a fórumokat legtöbb szolgáltató már kiadta  egyedül a t-mobile nem

A Huawei 2017. első negyedévére ígért a Nougat frissítést. Még a független készülékekre sem jött ki, a szolgáltatósokra meg alapból valamivel később jöhet csak ki (szolgáltatói módosításokat a gyártónak még jóvá kell hagynia). Innen-onnan vannak már leszedhetők, de csak saját felelősségre.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most