FERENC32

Huawei p9

Kérdés

Az lenne a kérdésem hogy mikor várható a frissítés az android 7. 0 ás verzió mert ahogy néztem a fórumokat legtöbb szolgáltató már kiadta  egyedül a t-mobile nem

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

35 válasz erre a kérdésre

3 órája, Zsocaa1226 írta:

sziasztok tud már valaki valamit a p9 lite frissitéséröL(adroid 7 )röl??meg neem mindi semmi es már egy csomo ismimnek megvan

Szia! Abból hogy itt tetted fel a kérdést feltételezem, hogy Telekomos (SingleSIM) készüléked van. Már több mint egy negyedéve létezik a B381 jelű (7.0) FW ezekre a készülékekre. Próbáltad a Beállítások menü végén a Frissítéssel megnézni?

Jelenleg ez a BUILD szám van nálad: VNS-L21C432B161?

Amennyiben független (DualSIM) készüléked van, akkor az utolsó szám mindkét esetben 0.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: OldMike

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
3 órája, Zsocaa1226 írta:

sziasztok tud már valaki valamit a p9 lite frissitéséröL(adroid 7 )röl??meg neem mindi semmi es már egy csomo ismimnek megvan

Ezzel is nézted? http://consumer.huawei.com/minisite/HiSuite_en/index.html

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Valaki tudn nekem segiteni a p9re huawei oldalrol felrakta elözö tulaj a b180at de igy nem jön ota a tmobiltol...volt hasonlo dolgom már p8lite esetében de ehhez nem talalok rollbacket meg eredeti telekomos otas frissitést. A p8lite simán ment azota jönnek a frissitések.

Elöre is köszönöm :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Én is látom, folyamatosan nézem a Hicare-t, meg a frissítőt, de még sehol semmi. Amilyen szerencsém van, majd 1 hónap múlva megkapom...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Egyre több embertől hallom hogy megkapták már a Telekomos 7.0 frissítést!Igaz még én se kaptam, de remélhetőleg hamarosan elérhető lesz mindenki számára!!! :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Iszonyat gáz, hogy pl. a *****fonos P9-re márt kint van Magyarországon is a Nougat, de Telekomra semmi.... A német Telekomosokra már 1 hónapja kint van, ugyanaz a custrom.. mi a .... van már????

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Már a Honor 7 frissítése is jön ami jóval öregebb készülék.Arról volt szó hogy a zászlós hajónak nevezett készülékek kapják meg először.Ezek szerint ez mégsem így van.Vagy csak a Telekom tökölődik.Úgy látszik itt már a normális előfizetők nem számítanak.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A Huawei azt mondta, hogy már folyamatban van a Telekomos P9 Nougat frissítése. Annyi infót találtam, hogy Németországban a Huawei már egy hete elindította a Nougat frissítést. Ha abból indulunk ki, hogy a független P9-re ott kb. két héttel előbb jött a Nougat, mint Magyarországon, akkor hamarosan nekünk is meg kellene kapni a Nougatot.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nekem is P9 van.De szégyen amit a Telekom művel.Már több jóval olcsóbb telefon is megkapta a frissítést.10 éve vagyok Telekomos de azon kell gondolkodnom hogy szolgáltatót válltok vagy pedig független telefont veszek.Ez pedig sajnálatos dolog.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 2017. 02. 21. at 10:53, Marko írta:

Nekem sima P9-em van, de sehol egy frissítés... 

Nekem is p9 cem van és semmi, pedig feb elejére igérték.

EVA-L09C150B361 es frisitést, mikor adják vajon ki?

Vagy majd mikor már az android 8.0 verzió jőn akkor kapjuk meg?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nekem sima P9-em van, de sehol egy frissítés... 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Marko

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 2017. 01. 26. at 7:10, WHOAMI írta:

A 4.1 az EMUI verziója nem az Androidé. :)

A napokban indult el az Android 7.0 és EMUI 5.0 frissítés a Telekomos P9-ekre!

Innentől már csak türelem és rövidesen az Ön készüléke is megkapja. Célszerű ellenőrizni a beállításokból ,hogy van e frissítés.

Lassan 1 hónap telt el, de még mindig nem jön a nougat. Naponta nézem, de semmi. P9 plus-ra legalábbis. Én ***** fejjel sok-sok év után szolgáltalófüggő telefont vettem. Csak negatív oldala van a dolognak.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A kézzel installálással az a baj, hogy a Nougatot 3 gombossal nem lehet feltenni..

Csak úgy működik a dolog, ha valaki bootloadert nyit, majd áttér C432-re, azt felfrissíti B182-ig, és akkor OTA-n keresztül tudja frissíteni B360-ra.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 2/2/2017 at 8:56, Aldhissla565 írta:

Van infó arról, hogy mikor jön a frissítés? Mert úgy néz ki még nem indult el a frissítés. Egyrészt nem is kaptam, másrészt a firmwarefinder sem jelzi, hogy lenne C150-re az utolsó B183 frissítésnél újjabb

Már elindult, türelem vagy pedig kézzel installálás szükséges innentől. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Igen a firmware finder jelzi, de azt nem lehet telepíteni.

A Mate 8 azért kapta meg, mert annak ellenére, hogy telekomos, azon C432 fut (ugyanígy C432 van  a Mate 9-en és a P9 liten  is).

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Ricsi
nyelvhelyesség

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A firmware finder jelez már C150B360-at is pont ma néztem.De a kérdés az hogy a kollegámnak Mate 8 van és ő tegnap megkapta a hivatalos Telekomos frissítést.A P9 miért nem pedig arról volt szó hogy az az első.Akkor most mi van.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Van infó arról, hogy mikor jön a frissítés? Mert úgy néz ki még nem indult el a frissítés. Egyrészt nem is kaptam, másrészt a firmwarefinder sem jelzi, hogy lenne C150-re az utolsó B183 frissítésnél újjabb

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 1/20/2017 at 7:17, FERENC32 írta:

Sziasztok jó reggelt lehet már esetleg tudni hogy mikor adják ki a Huawei p9 az Android 7.0? Mert nekem még csak4.1 van

A 4.1 az EMUI verziója nem az Androidé. :)

A napokban indult el az Android 7.0 és EMUI 5.0 frissítés a Telekomos P9-ekre!

Innentől már csak türelem és rövidesen az Ön készüléke is megkapja. Célszerű ellenőrizni a beállításokból ,hogy van e frissítés.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok jó reggelt lehet már esetleg tudni hogy mikor adják ki a Huawei p9 az Android 7.0? Mert nekem még csak4.1 van

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
4 perce, OldMike írta:

Állítólag Németországban már van hivatalos:

https://www.inside-handy.de/news/42749-huawei-p9-update-android-7-nougat-test

A hivatalos oldalon még csak RollBack pack van fent így szvsz ez csak open beta (bár nem tudok németül)

Bár ez egytegnapi tweet így lehet, hogy pont most indul

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Sensitivity

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
3 perce, Sensitivity írta:

A frissítések egyébként a Huawei oldalán megtalálhatók de még nem indult el a Nugát P9-re

Állítólag Németországban már van hivatalos:

https://www.inside-handy.de/news/42749-huawei-p9-update-android-7-nougat-test

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 2017. 01. 10. at 9:37, FERENC32 írta:

Ki tudom nyitni és vissza is tudom zárni csak nem tudom mire szolgál ez a funkció akart engedélyezni valami frissítés de nem engedélyezte gondolom valami rom frissítés

A Bootloader-t úgy kell elképzelni mint PC-n a  BIOS-t az inicializálja a rendszert induláskor. 
Ha zárt akkor csak a gyártó (OEM) által kiadott aláírással rendelkező frissítések települhetnek a készülékre amennyiben nyitott akkor bármilyen aláírást elfogad. 
A frissítések egyébként a Huawei oldalán megtalálhatók de még nem indult el a Nugát P9-re

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ki tudom nyitni és vissza is tudom zárni csak nem tudom mire szolgál ez a funkció akart engedélyezni valami frissítés de nem engedélyezte gondolom valami rom frissítés

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: FERENC32

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most