Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Adategyeztetés !!


Mana

Kérdés

Nem értek egyet a Telekom mobil ,feltöltőkártyás ügyintézéssel az adategyeztetéssel kapcsolatban. Bürokratikusan jártak el szerintem, amikor minden meglévő kedvezményt megszüntettek amikor a határidő lejárt az egyeztetéstben. Amikor is hosszabbították a határidőt , miért kellett a meglévő számmal együtt a kedvezményeket és a számhoz tartozó aktiváltakat is kivenni a dominos előfizetésből??  Miért kellett mindent megszüntetni ami a számhoz tartozott ha a számot visszakaptuk ??! Konkrétan amiért elégedetlenkedem az, hogy a meglévő előfizetéses telefonhoz hozzárendelt család-barát kedvezménybe bevont számok közül az enyémet törölték. 2017. május 15-én a neten történt adategyeztetést megcsinálva sem a sikerességről, sem a sikertelenségről nem kaptam visszajelzést.  Pedig a 3. pontban fehéren-feketén leírták, hogy értesítenek!  Na itt a kérdés?  Kinek a lelkén szárad?  Július 01-vel megszűnt a telefonom hívásának kezdeményezése és elérhetősége is. Azóta már eljártam személyesenaz ügyben. sikeres volt, de a család-barát nincs !!!  Esetleg lenne mód a visszaállításra az előfizetéses telefon tulajdonosának?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

1 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Hello @Mana, nagyon gáz :( a Té tavaly (tavalyelőtt?) lezárta a családbarátot, így sem megrendelni, sem módosítani nem lehet, csak azok használhatják, akik a lezárás előtt beállították, és ők is csak úgy, ahogyan akkor be volt állítva. ha egy szám kiesik belőle (pl. mert levágják, mint a te esetedben), nem lehet visszarakni. nálad ez meg van bolondítva azzal, hogy ha sikeres lett volna az adategyeztetés, akkor verhetnéd náluk az asztalt azzal, hogy öntsenek rá valami varázsfőzetet, amivel újra bekerül a számod (nem tudom, hogy lehet-e ilyet, de egy próbát megérne). így, hogy nem volt sikeres, nem sok remény van rá :(

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...