Kérdés

Sziasztok!

Az utóbbi hónapban tapasztaltam, hogy a telefonomon (Samsung Galaxy A3 2017) egy, vagy több,  számomra nem látható, háttérben futó alkalmazás folyamatosan adatforgalmat generál anélkül, hogy használnám a  mobilnetet.

Minden lehetséges alkalmazást leállítottam, kikapcsoltam, ennek ellenére naponta 4-5 mb elfogy valamire. :(

Korábban nem tapasztaltam hasonlót. Azt szeretném megtudni, hogyan tudom kikapcsolni a háttérben futó alkalmazásokat?

Köszönöm!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

1 válasz erre a kérdésre

Szia!

Én ezt használom már régóta és bevált:

NoRoot FireWall

https://apkpure.com/noroot-firewall/app.greyshirts.firewall

Be lehet állítani az alkalmazásokat külön-külön, hogy csatlakozhat-e az internet-re, és az külön-külön állítható, hogy WIFI vagy MobilNet kapcsolatoto használhat-e, mindkettő, vagy csak az egyikat, illetve egyiket sem.

Az alkalmazásnak a felső főmenüjében a jobboldali legutolső menüben látható az, hogy melyik alkalmazás mit csinált, illetve az is látható, hogy a blokkolt alkalmazás mit szeretett volna csinálni.

Én azok a játékok miatt raktam fel, amik orrba-szájba reklámokat dobnak fel, egyszerűen ezeknek az alkalmazásoknak megtíltottam a WIFI és MobilNet használatát, a NoRoot FireWall-ban letyltottm őket.

Pár kép az APP-ról:

screen-0.jpg?h=800&fakeurl=1&type=.jpg

screen-1.jpg?h=800&fakeurl=1&type=.jpg

screen-1.jpg?h=800&fakeurl=1&type=.jpgscreen-2.jpg?h=800&fakeurl=1&type=.jpg

screen-1.jpg?h=800&fakeurl=1&type=.jpg

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: McBelaba

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most