Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Nagy ping, de folyamatosan


stefan99

Kérdés

Szép Napot Mindenkinek!

Lenne egy olyan problémám, hogy 4813 Gyüre településen élek, és körülbelül 10napja elkezdett a pingem folyamatosan droppolni, és már ott tartok hogy se játszani, se semmit nem tudok mert ekkora a pingem. Van hogy fél óráig jó, majd megint az egekbe, és ez már élvezhetetlen, már be volt jelentve a hiba, történt egy modem csere, de azóta sem oldódott meg a probléma, így úgy gondoltam megkérdezem mi lehet a probléma, mert valószínűleg itt van pár olyan ember aki kicsit jobban ért hozzá.

Szomszédtelepülésen egy srácnak teljesen stabil az internete ezért sem értem mi lehet a probléma, de a saját településemről már egy srác mondta, hogy ugyanez a problémája neki is. Ezért sem értem mi lehet a gond, hiszen a hibabelejentést mikor megtettem, az jött válasznak, hogy a központban nincs semmi hiba, így tényleg nem tudom, hogy mi tévő legyek...

Mellékelek egy képet is, összehasonlítva a szomszédfaluban lévő srác internetével, ugyanúgy telekom, nem megy nála se semmi a háttérben, ahogyan nálam se.

 

Előre is köszönöm a válaszokat! Remélem megoldást találunk a problémára.

 

UI: A bal oldali vagyok

ping.png

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: stefan99
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

2 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...