Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Sagemcom F@st 3686V2 online játék kapcsolódási hiba


drjakyll

Kérdés

Amióta lecserélték a korábbi modemet Sagemcom F@st 3686V2 -re, a Steam játékokkal és a Wargaming.net játékokkal (kifizetett játékok) nem lehet játszani, a hibaüzenet szerint a szerverhez nem lehet kapcsolódni (lehet kapcsolódni, mert a frissítéseket letölti, és látom a szervert), vagy hálózati beállítási hiba van. A beállításokban a saját tűzfalam (Zonealarm) átengedi, sőt kikapcsolva is ugyanezt írja ki, a modem tűzfalában is engedélyezett mindkét szolgáltató. Lécci, ha valaki tud,  segítsen! Az új modemet ahogy előírták, csak bedugdostam, egyedül a WIFI-t állítottam át a 8as cstornára, mert a házban az a legüresebb csati. A laptop wifiről, az asztali gép LAN-ról megy, de mindkettő ezt a hibaüzit írja ki a játékok csatlakozásakor, gyerekeim meg a véremet szívják. A "készséges és segítőkész" szuperszervíz azt ajánlotta, hogy ha megmondom, mit állítsanak be, 4500-ért beállítják nekem. Ha tudnám, beállítanám, és az egyik zsebemből áttenném a másikba a zsét. Köszi

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...