Ugrás a tartalomhoz
  • 7

Domino Day - Szerda, a Te napod!


abit

Kérdés

Domino Day

SZERDA, A TE NAPOD! 

IMG_20190116_165104.jpg


A Telekom alkalmazásban heti rendszerességgel, szerdánként bekapcsolhatod a díjmentes Domino Day ajánlataink közül az egyiket.

Egy adott héten mindig az aktuális hét szerdáján tudod meg, hogy a Telekom alkalmazásban melyik díjmentes Domino Day ajánlatot tesszük elérhetővé számodra.
A Domino Day miatt emlékeztetőt sem kell beállítanod, mert január 16. után már emlékezni fogsz a szerdákra.

IMG_20190116_165039.jpg

január 16-i ajándék: Domino Day korlátlan social media

Az alábbiakban felsorolt közösségi aktív alkalmazások:
Facebook, LinkedIn, Instagram, MySpace, Snapchat, Twitter, Tumblr, Badoo, Foursquare, Pinterest, és Regram belföldön történő használata, a Domino Day szerdai napján beaktivált időpontjától, 24 órán keresztül, úgy, hogy a díjcsomagodban foglalt adatmennyiséget nem fogyasztja.

(Még nem láttam ezzel foglalkozó témát, gondoltam megnyitom. :))

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: abit
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

21 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 4

IMG_20190123_072147.jpg

január 23-ai ajándék: Domino Day 1 GB extra adat 1 napra

Az 1 GB adatmennyiség az ajánlat esedékességekor, egyszer aktiválható és kizárólag az aktiválást követő 24 órában érvényes belföldön és EU roaming viszonylatban is. A rendelkezésre álló időszakot követően a fel nem használt adatmennyiség elveszik.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 4

domino day.png

január 30-ai ajándék: Domino Day 100 perc belföldi hálózaton belüli beszélgetés 

A leforgalmazható díjmentes 100 perc beszélgetés az ajánlat esedékességekor, január 30-án egyszer aktiválható és az aktiválást követő 24 órában érvényes belföldi, hálózaton belüli hívásforgalomra. A rendelkezésre álló időszakot követően a fel nem használt percmennyiség elveszik.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 4
Ekkor: 2019. 01. 16. at 17:04, abit írta:

IMG_20190116_165039.jpg

január 16-i ajándék: Domino Day korlátlan social media

Az alábbiakban felsorolt közösségi aktív alkalmazások:
Facebook, LinkedIn, Instagram, MySpace, Snapchat, Twitter, Tumblr, Badoo, Foursquare, Pinterest, és Regram belföldön történő használata, a Domino Day szerdai napján beaktivált időpontjától, 24 órán keresztül, úgy, hogy a díjcsomagodban foglalt adatmennyiséget nem fogyasztja.

február 13-ai ajándék is ez lesz. :D

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 4

A mai nap, március 27-én minden Domino-s választhat az ajánlatok közül: Domino Day 100 perc belföldi hálózaton belüli beszélgetés, Domino Day 1 GB extra adat 1 napra, Domino Day korlátlan social media.

Meghallottuk visszajelzéseiteket, és most ti választhattok! Március 27-én az alábbi ajánlatok közül te választhatod ki, hogy melyik opciót kapcsolod be az alkalmazásban!

[link]

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3
Ekkor: 2019. 03. 27. at 6:43, abit írta:

A mai nap, március 27-én minden Domino-s választhat az ajánlatok közül: Domino Day 100 perc belföldi hálózaton belüli beszélgetés, Domino Day 1 GB extra adat 1 napra, Domino Day korlátlan social media.

Meghallottuk visszajelzéseiteket, és most ti választhattok! Március 27-én az alábbi ajánlatok közül te választhatod ki, hogy melyik opciót kapcsolod be az alkalmazásban!

[link]

Április 3-án is minden Domino-s választhat a három ajánlat közül. :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3

100 perc belföldi hálózaton belüli beszélgetés ajánlat

Az április 17--i Domino Day 100 perc belföldi hálózaton belüli beszélgetés ajánlat bekapcsolásához válaszd a "Szolgáltatások" oldalon "+" ikonnal elérhető  "Bekapcsolható hangszolgáltatások" opciót, majd az "Egyszeri szolgáltatások" menüpontot.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3

Domino Day korlátlan social media

A május 1-jei Domino Day korlátlan social media ajánlat bekapcsolásához válaszd a Telekom alkalmazásban a "Szolgáltatások" oldalon "+" ikonnal elérhető "Bekapcsolható adat-szolgáltatások" opciót, majd az "Egyszeri szolgáltatások" menüpontot.

Az alábbiakban felsorolt közösségi aktív alkalmazások: 
Facebook, LinkedIn, Instagram, MySpace, Snapchat, Twitter, Tumblr, Badoo, Foursquare, Pinterest, és Regram belföldön történő használata, a Domino Day szerdai napján beaktivált időpontjától, 24 órán keresztül, úgy, hogy a díjcsomagodban foglalt adatmennyiséget nem fogyasztja.

A Viber kikerült a korlátlanul használható appok közül, a Net 6GB és Net 15GB csomagokból is.

Érdekesség, hogy reggel még az 1GB volt aktiválható, amit én sikeresen tudtam aktiválni, de mostanra már a Korlátlan social media van érvényben. :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Május 15-én újra mi választhatunk a már megszokott három ajánlat közül: 

• Domino Day 1 GB extra adat 1 napra

• Domino Day korlátlan social media

• Domino Day 100 perc belföldi hálózaton belüli beszélgetés

Ha a Domino Day 1 GB extra adat 1 napra vagy a Domino Day korlátlan social media ajánlatok közül választasz, akkor a bekapcsoláshoz válaszd a Telekom alkalmazásban a "Szolgáltatások" oldalon "+" ikonnal elérhető "Bekapcsolható adat-szolgáltatások" opciót, majd az "Egyszeri szolgáltatások" menüpontot.

Ha a Domino Day 100 perc belföldi hálózaton belüli beszélgetést választod, akkor a "Szolgáltatások" oldalon "+" ikonnal elérhető  "Bekapcsolható hangszolgáltatások" opciót keresd meg, majd az "Egyszeri szolgáltatások" menüpontot.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
21 perce, Sebok Zoltan írta:

Szeretnem be kepcsolni a 100 percet

 

Szia @Sebok Zoltan,

Nyisd meg a Telekom appot, válaszd ki Domino előfizetésed.  Koppints a "+" jelre, válaszd ki (esetedben) a Bekapcsolható hangszolgáltatások blokk alatt az Egyszeri opciókat, itt keresd ki a Domino Day 100 perc szolgáltatást és aktiváld. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...