gajdacsj

Telefonom nem csörög ki

Kérdés

Üdv. Segítségeteket szeretném kérni. Galaxy A8 telefonom van, fél éves telekomos, benne van mindkét sim, használom. Sajnos az utóbbi időben azt tapasztalom, szinte naponta egyszer tuti, amennyiben hívnak, telefonom nem csörög ki, néma marad, helyette küld egy sms--t amit beállítottam nem elérhetőség esetén. Heti egy alkalommal egy éjszakára ki szoktam kapcsolni. Térerőm van, szeged utcáit járom. Várom segítségeteket, köszönettel.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

7 válasz erre a kérdésre

Szia @gajdacsj,

Havi díjas, vagy Domino előfizetésed van? VoLTE aktív? Melyik slotban található SIM esetében nem csörög ki?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Újraindítást próbálj meg, de leírásod alapján arra következtetek, hogy ez már megvolt. Factory resettel is meg lehetne próbálkozni. Más mobilban is jelentkezik ez? 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia, Abit. Havi díjas, Volte volt aktív akkor is csinálta, most kikapcsoltam már de továbbra is ez a probléma. Az 1-es helyen találhatóban, azt használom elérhetőségre.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ha más mobil esetében nem jelentkezik, akkor nem a SIM-mel van gond. 

Factory reset = Gyári beállítások visszaállítása. Ezt próbáld megcsinálni, így a hálózati beállítások is biztosan visszaállnak. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
1 órája, gajdacsj írta:

Köszönöm szépen. Gyári visszaállítástól félek mert minden elvész.

Szívesen!
Nem tudom, Samsung készülékeken van-e ilyen opció, de egyes Androidos mobilokon be lehet állítani, hogy a fájlokat ne törölje visszaállításkor.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

• Újraindítás után is csinálja. Más mobillal nem tette, nem teszi  ez a sim. Factory reset ok, de ez mi kérlek segíts....

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Köszönöm szépen. Gyári visszaállítástól félek mert minden elvész.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most