Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Blackberry Classic függetlenítés


Hegyirabló

Kérdés

Sziasztok!

Szeretnék venni egy Blackberry Classicot. Találtam is egy gyönyörűt, egy nagymamáé volt, ezért csodás állapotban van, az ára is remek. Egyetlen "baj" van vele, hogy Telekom függő. Tudom, hogy elméletileg bármilyen Telekomos készüléket ki lehet függetleníteni. Ám egy kicsit még is aggódom, mert a Blackberry egy kicsit mindig is problémás gyerek volt, ezt megerősítik az itteni kérdések is, amelyek Blackberryről szólnak.

Szóval attól tartok én, hogy nem fogom tudni függetleníteni a készüléket, vagy más problémám lesz vele (pl. APN beállítás). Mit a tapasztalatok, meghallgatnék szívesen mindent!

Köszönettel!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

1 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Hello @Hegyirabló, valószínűleg kevesen használják, azért nem ömlöttek a dícsérő vagy szidalmazó kommentek :D a függetlenítésre elméleti válaszom van, amikor bejött ez az online, ingyenes megoldás, én nyakra-főre függetlenítettem mindent, amit a háztartásban találtam. a legrégebbi telókra is megjött rendben a kód (igaz, volt, amire jócskán várni kellett, és volt, amire több jött, meg az is igaz, hogy BB nem volt köztük)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...