Vér   Attila

tv csatornák eltűnése

Kérdés

A két kedvenc csatorna lett oda (Discovery Showcase, Discovery Sience)  nagyon hiányzik, az a szerencséje   t-hom -nak  hogy felénk  Szegeden nincs   konkurens   kábel  társaság   mert már régen  át  szerződtem volna ,  ugyanis  az társaság nem vette ki a kínálatból   ezt a két    legjobb   csatornát,  egy fajta vissza fejlődést látok a t-hom-nál   mindenféle   bóvli     semmi   értéket   és tudást   nem tartalmazó csatornákból  tömegével van,  lehet  hogy az emberek  lébutítása  lenne a cél??   

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Vér Attila

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

persze  én  se gondoltam  komolya a le butítást,  e mögött   jog díjak  vannak  amit a t-hom nem vállalt  be ,  én is a piros gomb   meg oldást választom  egyre többet.   

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
20 perce, ApaFia írta:

Nem hiszem ,hogy ez lenne a cél,hogy butítsa a efiket a Telekom.Mi áll a háttérben, nem tudom.Viszont a távirányítón van az a bizonyos piros gomb, ami mostanság sűrűn használok. ;)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
16 perce, Vér Attila írta:

A két kedvenc csatorna lett oda (Discovery Showcase, Discovery Sience)  nagyon hiányzik, az a szerencséje   t-hom -nak  hogy felénk  Szegeden nincs   konkurens   kábel  társaság   mert már régen  át  szerződtem volna ,  ugyanis  az társaság nem vette ki a kínálatból   ezt a két    legjobb   csatornát,  egy fajta vissza fejlődést látok a t-hom-nál   mindenféle   bóvli     semmi   értéket   és tudást   nem tartalmazó csatornákból  tömegével van,  lehet  hogy az emberek  lébutítása  lenne a cél??   

Nem hiszem ,hogy ez lenne a cél,hogy butítsa a efiket a Telekom.Mi áll a háttérben, nem tudom.Viszont a távirányítón van az a bizonyos piros gomb, ami mostanság sűrűn használok. ;)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most