Imre David

Sagemcom F@st 3686 V2 Port továbbítás

Kérdés

Sziasztok,

Olyan problémám lenne, hogy a címben említett verzióú modemmel szeretnék port továbbítást végezni egy spéci helyre. 

Jelenleg is több port van ide-oda szétszórva, mennek is szépen. HTTP, FTP, minden amit eddig beállítottam. Most viszont szerettem volna egy újabb portot átdobni a modem saját USB portján muzsikáló kis hálózati tárhelyre. Timeoutol, a routerig elmegy a kérés, de ott megakad. Valakinek valami ötlet? Hálózaton belül IP-címmel megy az FTP kapcsolat, szóval nem azzal van a baj.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

1 válasz erre a kérdésre

6 órája, Imre David írta:

Sziasztok,

Olyan problémám lenne, hogy a címben említett verzióú modemmel szeretnék port továbbítást végezni egy spéci helyre.

Jelenleg is több port van ide-oda szétszórva, mennek is szépen. HTTP, FTP, minden amit eddig beállítottam. Most viszont szerettem volna egy újabb portot átdobni a modem saját USB portján muzsikáló kis hálózati tárhelyre. Timeoutol, a routerig elmegy a kérés, de ott megakad. Valakinek valami ötlet? Hálózaton belül IP-címmel megy az FTP kapcsolat, szóval nem azzal van a baj.

Szia!

Ha hálózaton belül múködik, akkor valószínúleg még valami nincs beállítva. Nekem van 2db hálózati NDAS Storage, és az csak kivúlről akkor érhető el, ha bekapcsolom az UPnP-t. Ami még kérdés, hogy a modem USB portján lévő eszköz milyen IP címet kap, próbál meg a MAC szerint Reserválni, hogy annak MAC-nak mindig egy adott fix IP adjon.

Üdv.: Mc.Bélabá

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most