Atis

sebesség Internet letöltési sebesség megfeleződött

Kérdés

Hali!

Tavaly rendeltem meg az előfizetést, Net S pluszom van. 1500kb-tal tudtam tölteni eddig, de mostmár csak 700-zal. Speedport w724v type Ci modemrouterem van. Esetleg valaki tudna segíteni hogy lehetne felgyorsítani? illetve van rá lehetőség hogy ne ADSL hanem VDSL technológián fusson? 
Köszönöm a válaszokat.

para.png

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

1 válasz erre a kérdésre

Hali!

Szerintem kaptál egy SNR LOCK-ot, javaslom hívd fel a szolgáltatót és jelezd nekik.

Lényeg, hogy ha a ADSL vonalon zavar van, vagy eseleg nagy a jelveszteség, akkor a központi egység és a nálad lévő ADSL egység csökkenti a kommunikációs sebességet, egéssza addig a határig, amig megbizható nem lesz a kommunikáció. Ez azt jelenti, hogy csökken a sebesség a megbízható kapcsolat miatt, és ez a sebesség határ meg is marad, amí egy esetlegese újabb ilyen dolog be nem következik. Ezt az SNR LOCK-ot a központban manuálisan vissza tudják állítani a magasabb alapértékre, de ha megint ilyen jellegű probléma áll fenn , akkor ismét ez fög bekövetkezni. Eteleg a vezetékeket, illetve  a kötéséket kellen átnézetni, nem-e rossz valamelyik.

Üdv.: Mc.Bélabá

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most