Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Korlátlan Mobil internet.


kriszrap

Kérdés

Sziasztok.

Van egy M2M routerem ami 4g képes openwrt futt rajta.

Azt vettem észre hogy (router) elindítástól számítva kb 24-22 óra elteltével nincs internetem.

Ping és tracert  segítségével kiderítettem hogy a NAT olt átjáróm nem érvényes nem él.

Ha nem indítom újra az eszközöm akkor 1 óra elteltével újra lesz internetem persze más ipvel.

Van lehetőség interface resetre vagy is újra csatlakozik a hálózatra.

Egyszer azt csináltam hogy nagyából tudtam mikor megy el az internet és reseteltem az interfacet ugyan azt a címet kaptam és rá kb 1 órára megint elment megint reseteltem az interface és működőt. Ebböl gondolnám hogy nem az eszközbe van a hiba.

 

Mit tudok tenni ??

Annyit ajánlott az ügyfélszolgálat hogy kártya csere. Nem jutottam el odáig de egy kártya csere megoldhatja?O.o

Segítségeteket előre köszönöm.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

1 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
Ekkor: 2020. 02. 19. at 12:25, kriszrap írta:

Mit tudok tenni ??

Annyit ajánlott az ügyfélszolgálat hogy kártya csere. Nem jutottam el odáig de egy kártya csere megoldhatja?O.o

Segítségeteket előre köszönöm.

Szia,

Nézz egy naplót a routerben, ha nem látsz semmi rendelleneset, próbáld részletesebb naplózásra kapcsolni ha lehet.

Ha látsz valamit, azután már el lehet indulni valamerre.

Ahogy javasolták, próbáld a kártyát másik eszközben is , esetleg más szolgáltatós kártyát az M2M-ben, ezzel a szolgáltatói hibát/beállítást is kizárhatod.

Sok sikert! ;)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...