Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Bizonyos SMS-eket nem kapok meg


sajt

Kérdés

Nemrégiben váltottam *****-ről Telekomra (közben a ***** meg váltott *****fone-ra, de mindegy). A váltással együtt vettem egy iPhone 11 pro-t is, (igazából ezért csináltam az egészet). Ezek után szerettem volna a VIbert regisztrálni, de nem jött meg az SMS. Próbáltam az aktiválás hívással. Menüpontot, de a hívás sem jött meg. Később a Facebooktól is kellett volna kapni egy SMS-t, de az sem jött meg. Ugyanez a Revoluttal is és ma a Bunq-tól is vártam egy SMS-t de az sem jött meg. A Telekomos SMS-ek megjönnek, meg hálózatokból is vegyesen, illetve kaptam egy SMS-t még Angliábol is. 

Már többször hívtam az ügyfélszolgálatot, szerencsére mindig volt újabb ötletük, de egyik sem oldotta meg a problémámat. A következőket csináltam:

  • Áttettem a kártyát két másik telefonba (egy iPhone-ba és egy Androidosba): nem segített.
  • Kicseréltem a kártyát, ezt is kipróbáltam egy mind a 3-ban nem segített.
  • Újrainstalláltam a telefonomat, úgy hogy nem raktam rá semmit, csak a vibert és kértem egy kódot: ugyanaz
  • Reszetelték a kártyát, nem segített.
  • Ma azt is mondták, hogy vigyem szervízbe, de mivel más telefonokban sem működött, így szerintem ez nem a telefon hibája.

Közben a feleségem kártyája és telefonszáma teljesen jól működik. pedig egyszerre váltottunk szolgáltatót.

Valami ötlet? Esetleg kit érdemes megkeresni a Telekomnál?

Előre is köszi!

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

0 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

Még nincsenek válaszok erre a kérdésre

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...