Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Huawei HA35-11 modem (gyorstóval) mellé másik router bekötése


Guenhwyvart

Kérdés

Sziasztok.

Rézkábelről jön itthon a net, van egy Huawei HA35-11-es modemünk amire ez a SIM kártyás gyorsító funkció is hozzá van adva. Mostanában sok gondom volt a nettel, megszakadt egy pillanatra, letöltés közben lement 0-ra a sebesség és pár percig nem lehetett semmin se elérni a netet, stb, így munkatársam ajánlotta rakjam át Bridge módba a modemet és vegyek mellé egy rendes routert, azzal jó lesz. Vettem is egy TP-Link Archer C6 AC1200-et és gondoltam a modem menüjében könnyen át lehet állítani, de mint kiderült, emiatt a ADSL + net gyorsító miatt nem olyan egyszerű, így kicsit megakadtam. Tudnátok benne segíteni, hogy tudnám ideálisan rákötni a routert a modemre? Próbáltam utána járni, de nem egyértelmű számomra mit kellene tennem. Jelenleg ami van a fejemben, hogy a modemet factory resetelni és nem adni meg a PPPoE adatokat, hanem a routert rákötni és ott megadni, ez nem tudom működne-e, de attól félek, akkor viszont a net gyorsító nem működne rendesen. Köszönöm a segítséget előre is.

Üdv, István

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

0 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

Még nincsenek válaszok erre a kérdésre

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...