Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Optika vonal


Louis

Kérdés

Kedves Telekom,

 

Sormás (8881) területén mikor várható az Optikai vonal kiépítése? Beszéltem a Polgármesterrel és úgy tudom a vonal (már egy jó ideje) Nagykanizsától el lett húzva és a település (Béke utca) résznél van a kábel vége, melytől a T-s Ház 20 méterre található és nincs befejezve... A 30/5 MB (Le/Fel) /vonal/csomag a mai világban elég gyenge!

 

IPTV max. csomag (volt nekem korábban) mellett a Net sebesség ilyen 56k faxmodem szintnél (azért) picivel jobb, de nem elégséges...

 

Érdekességképp a mellettünk levő 2 távolabbi településen (Eszteregnye és Rigyác) az Optikai vonal már ki van építve egy jó ideje és használatban is van...

 

Korábban 2022-re volt ígérve az Optika kiépítése, de már 2023 első negyedév az előre látható időpont... Akkor most mi az igazság? Anno volt (56k után) ADSL 0.5 MB (kezdésnek) majd volt párszor duplázás (ár maradt) ha jól emlékszem 10/1 MB-ig.

Most is lehetne párszor duplázni, mert a havidíj még elég sok... (varosi árhoz/sebességhez viszonyítva)

 

Választ előre köszönöm!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

0 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

Még nincsenek válaszok erre a kérdésre

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...