Ugrás a tartalomhoz
  • 0

2 router - 2 hálózat???


radish

Kérdés

Sziasztok!
Bekötötték a telekomos netet (F@st), egyúttal beüzemelésre került 2 db Telekomos android box.
(2 Beelink MXIII talán nyugdíjba megy) Mivel a régi router marad (entware, stb), a kapott routerben engedélyeztem a "pppoe passthrough" funkciót, a 2 box viszont az újra van kötve. Minden működik, azonban ebben a felállásban 2 külön hálózaton van a box és a többi eszköz pl az itthoni megosztás, wifi, stb.
Yatse ebben a formában természetesen nem megy, mint ahogy a SMB megosztás sem. Ez utóbbi FTP re állítva ugyan működik, a Kodi távirányítását azonban a két hálózat miatt nem tudom megoldani.
A boxok a régi routerbe dugva nem igazán működnek, viszont az eddig bevált extrák miatt azt semmi esetre sem szeretném megszüntetni.

Gondolom valahogy egy hálózatra kéne összehozni a két routert,  de ebben nem igazán vagyok otthon, maga az IPTV is teljesen új számomra az eddigi  kábelhez képest. 

Tudtok segíteni, hogy mi lehet a megoldás, illetve - ha van - hogy tudnám azt egyszerűen kivitelezni?


Segítségeteket előre is köszönöm!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

0 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

Még nincsenek válaszok erre a kérdésre

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...