Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Hűségnyilatkozat ?


marcus

Kérdés

Szeretném leírni a  Telekom  ügyvitelei   folyamatát, amely     szerteágazó hozzá nem értésről  tesz  tanúságot.

1.  Első alkalommal állították, hogy  az üvegszálas  technológiát  a  falfurása  nélkül is  be tudják vezetni hozzám. Rákérdeztem a  körülményekre  , és  bizonygatta, hogy igen.

2.   Csoportos  szerződést  kötöttünk  Internetre  és  mobiltelefonra.

3.  Újból  előkerült   az üvegszálás  technológia bevezetése

4.  A  szerelő  sokáig nézte a   rendszert,  telefonált. Végül  az eredmény:   ide nem lehet  bevezetni szakmai  okok miatt.

5.  Három hónap  múlva  az egész megismétlődött, A  szakember  igazán  felkészült  volt.

6.  Egymás  után jött  két  hivatalos levél, hogy a szolgáltatást  felfüggesztik,  az  előbbi okok miatt.  Az egyikben a  dátum  2024 május, a  másikban 2024. május  6.  volt. https://www.youtube.com/watch?v=b9OjtRQi-wk

7.    Ezt  követően KÉtSZER IS BEMENTEM, hogy

mi a  teendőm.

, akkor én  átmegyek  egy  más  szolgáltatóhoz.  De  mi lesz  a hűségnyilatkozattal-kérdeztem.  Az nem érvényes- mondták mind  a  kétszer.

8.  Ezek után  kezdtem intézni a  szolgáltatóváltást.

9.  Pár  hét  után jött   egymás  után két levél, hogy  megszegtem a  hűségnyilatkozatot,  s  fizessek  31200  Ft-ot.

10.   Ezt  követően már  háromszor  volt  bent a  Telekomnál.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

1 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0

Azóta  fenyegetnek,  fizessek  jó  sokat. 

NAgyon lelkismeretlen,  felelősség nélküli,  hely a  T-COm.  A  a recepciósok nem felkészültek!!!!! Össze-vissza beszélnek.  Ahányat  megkérdezek, mind  mást  mond.  Igy nem lehet   dolgozni!!!!!!!!!
 AZ emberek jó  része  nem is  ellenőrzi a  számlát,  mert  úgy  gondolja  ök jól  végzik a  munkájukat.  EZ nem igaz. 
 
TARthatatlan állapot  uralkodik ott. NAgyon  sokan panaszkodnak,  üvöltenek, hangosan szidják a  T-COm-ot.  JÓ lenne felülvizsgálni  az  egészet,  hogy  ki hogyan  dolgozik.  Ü:  Pethő Mária
  A  levelet  sok helyre   el  fogom küldeni. 
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...