Kovben

Iphone 6 pixelhiba

Kérdés

Adott egy 4 hetes Iphone 6 16gb készülek, amin észrevettem egy halott pixelt. Annyira nem lenne zavaró, ha mondjuk egy alcatel vagy egy alsóbb kategóriás készüléken tapasztaltam volna, de ne a pár hetes alma márkajelzésű szupertelefonon.. Mi a teendő ebben az esetben, illetve mik a kilátásaim? Természetesen készükbiztosítás van rajt, de ha nem muszáj akkor nem lövöm el! Válaszotokat előre is köszönöm

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Örülök, hogy minden a lehető legjobban ment, és köszi, hogy visszanéztél, hogy megoszd velünk a tapasztalataidat. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Köszönöm a választ! A problémát közben a telekom egy cserével orvosolta. :) A garim természetesen újraindult, így újra teljes a kép! Szép napot nektek!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia!

Az Apple weboldalán sajnos nem találtam konkrétumot a pixelhibához való hozzáállásukról, csak egy 2010-es cikk utal arra, hogy már 1 halott pixel is cserével járhat iPhone-ok esetén. Ha van lehetőséged hivatalos Apple szervizbe ellátogatni, mindenképpen rákérdeznék, de talán a telefonos support (06 80 983 435) is tud okosságot mondani.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most