Ugrás a tartalomhoz
  • 0

HTC one M9 vagy LG G3??? szerintetek?


Csupii

Kérdés

1 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0

Kedves Csupii!

A HTC One M9-t azért nem ajánlanám, mert a Snapdragon 810-es processzor és a fém ház kombó miatt nagyon hamar és durván melegszik a készülék. Az M8-hoz képest nagyon sok újdonság nincs benne, szerintem jobban megéri egy LG G3-t venni. A HTC-nek a menüje se a megszokott, itt az összes alkalmazást fentről lefelé görgetve érhetjük el, míg az LG-nél a megszokott módon oldalra görgetve.

 

A G3-ban ugye QHD felbontású kijelző van, viszont az M9-ben "csak" FullHD. A döntés rajtad áll igazából, vannak szempontok a HTC és vannak szempontok az LG mellett is, íme:


HTC One M9 Pro:
- prémium alumínium unibody kialakítás
- nagyobb felbontású (de nem biztos, hogy jobb) kamera. Itt 20mpx (LG-ben 13mpx)
- erősebb hardver. Itt 8 magos Snap810 (LG-ben 4magos Snap801)

- kisebb méret (5") (az LG 5,5")
- Gorilla Glass 4 üveg (LG-ben GG3)

- nagyobb belső tárhely. Itt 32GB (LG-ben 16GB az alapmodell). Mindkettő bővíthető

 

LG G3 Pro:
- nagyobb felbontású kijelző. Itt QHD (HTC-nél FHD)
- megbízhatóbb
- szebb felhasználói felület

- nagyobb akkumulátor. Itt 3000mAh (a HTC-ben 2840 mAh)

 

Árban az M9 dominóba 200.990Ft, a G3 pedig 140.990Ft. Azért 60.000Ft-os árkülönbségről beszélünk és akkora nagy különbség (látványos különbség) nincs a két készülék között. Én személy szerint az LG G3-t ajánlanám. A HTC nem tud annyival többet, hogy megérje. Plusz a melegedéses probléma hardveres eredetű, így nem tudják szoftverfrissítéssel megoldani. Ez rossz indítás volt a HTC-től. Remélem tudtam neked segíteni :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...