Ugrás a tartalomhoz
  • 1

Online készlet értesítés


zsotte

Kérdés

Sziasztok!

 

Érdeklődni szeretnék egy általam kiszemelt telefon felől, ami jelenleg csak fehér színben kapható az online webshopban és csak online módon lehetséges megrendelni. Ez a telefon a Honor 6. Fehér színben mint mondtam elérhető, de feketében csak értesítést tudok beállítani, arra az esetre, ha majd elérhető lesz feketében a készülék a webshopban, viszont az értesítés a fehér telefonra értesít, ami jelenleg is kapható, szóval kaptam egy mail-t, de ezzel nem megyek semmire.
Személyesen az Allee bevásárlóközpontban nem tudtak tájékoztatást adni, hogy milyen módon tudhatom meg, hogy mikor lesz elérhető fekete színben a fent említett készülék.

 Milyen módon lehet ez esetben tájékozódni, hogy lesz-e készleten, vagy már felesleges várni?

 

Üdv,

    Zsolt

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2

Szia!

 

Cirka fél órája feliratkoztam én is a fekete Honor 6 készletértesítőjére, ezidáig nem kaptam üzenetet a fehérről. Nálad mennyi idő után érkezett?

Mindenesetre remélem, csak egyszeri hiba volt, addig is szerintem iratkozz fel újra készletértesítőre, hátha legközelebb releváns lesz az üzenet ezzel kapcsolatban.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...