Ugrás a tartalomhoz
  • 0

TV rendelés


Törölt_tag5625

Kérdés

Október 30-án rendeltem tv. készüléket, 3 nap múlva felhívtak, hogy 8-10 napon belül érkezik.

aztán semmi. Hivtam ügyfélszolgálatot, más ügyben is, rákérdeztem, mondják levélben válaszolnak.

Válasz megjött, de csak másik problémámra. Elmaradásom nincs, az lehet napra pontosan nem érkeztek

a befizetések, de ez nem is volt feltétel, tudomásom szerint.

Lehet ez is egy reklámfogás csak?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

1 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • -2

T.ZSU.ELMESELEM AZ EN ESETEMET.OKTOBER 12.EN RENDELTEM EGY A SZAMLAVAL EGYUTT ERKEZETT.A T-MOBIL ALTAL 20-HAVI RESZLETRE KINALT NETVASAROLHATO KESZULEKET.MEGRENDELESEM ELKULDTEM.VALASZ-KOLLEGANKNAK MEGRENDELESET TOVABBITOTTUK 3MUNKANAPON BELUL FELVESZI ONNEL A KAPCSOLATOT.EZ AKOLLEGA A MAI NAPIG NEMKERESETT.KERESTEM MEGOLDAST A CSETEN VAN KET HOGY MIVEL TOBSZOR PROBALTAMINTEZKEDNI SEMMIT NEMTUDNAK CSAK VANNAK.MAJD MEGTALALTAM ASEGITUNK OLDALT.LEIRTAM APROBLEMAM VALASZUK AKOLLEGA NEMERTT EL A MEGADOTT SZAMON.EZERTRENDELJEM MEG UJRA A KESZULEKET.MEGTETTEM-EZ MIVEL MAR AZ EGY HONAP AMI ELTELT A-4IK MEGRENDELES VOLT ATORTENET OTT FOLYTATODOTT AHOL ELOTTE MEGVOLT MINDENESETBEN A MOBILSZAM-ES AZ INTERNET ELERES VALAMINTAZ UGYFELSZAMOK.KERDESEM- A CEGNEL VAN AMOBILSZAM-MOBILINTERNT-HOGY NEMVAGYOK ELERHETO AZ O SZOLGALTATASUKON KERESZTUL.DE MEG MEGJEGYEZNEN ATV-SZOLGALTATASTIS FI AHOL ISMETELTEN  ZETJUK.TEHAT NEKIK KELLENE KULONOSEN FIGYELNI AZ IJEN FOGYASZTOKRA. DEC-23AN KAPTAM IRASOS VALASZT AHOL ISMET KOZLIK HOGY AKOLLEGA NEMTUDOTT ELERNI DE KOZBEN MINDENKI ELERT A KOLLEGAN KIVUL OK IS.ES HOGY NEFELEDJEM 5000FT  BANATPENZT JOVAIRTAK.DE TVT-RENDELJEM UJRA.MEGJEGYZEM VETTEM ATESKOBA UGYANOJAN FELTETELEKKEL 1-ORA ALATT TATABANYAN UDVARIASAK SEGITOKESZEK VOLTAK.*** ASZERZODESEIM LEJARTA UTAN MASIK SZOLGALTATOT KERESEK.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...