Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Samsung Galaxy S7 előrendelés szemüveggel...


vargapayaray

Kérdés

Üdv! Ha valaki tud,válaszoljon kérem!! Készülékváltás és a hűségidő tovább vállalása miatt előrendeltem egy csodaszép Sam.Gal. S7 arany telefont.Ez még 02.27.-én volt.Örültem is,hogy a gép elfogadta az előrendelést,még rendelési számot is kaptam e-mailban.A héten,megláttam,hogy az edge változatokra ismét lehet előrendelést felvenni!! Felhívtam az ügyfélszolgálatot,hogy van -e mód a rendelést áttenni egy ilyen edge változatra? Azt mondták,így nem.Előbb le kell mondani a sikeres rendelést,csak azután lehet újra próbálkozni.Megtettem...Lemondtam telefonon akkor a sima S7 rendelésemet és vártam,hogy a rendszerböl törlődjön.1óra múlva már megengedte az újabb rendelést,de a végén kiírta"készlethiány miatt a terméket kivették a kosarából" -Két szék között a földre...) :  Az ügyfeles hölgy mondta,már a sima S7 sincs készleten...Azt is mondta,hogy NEM MINDENKINEK JUT MAJD VR SZEMÜVEG HOZZÁ. Én a honlapon nem láttam olyat, hogy csak az első 200 vagy 2000 szerencsés jut majd hozzá!! Nem is tudják,hogy a gyár mennyit küld majd?? Most valahogy mégis sikerült egy sima S7 előrendelést leadnom,de nem tudom,hogy vajon KAPOK-E HOZZÁ SZEMÜVEGET?? Aki tud,kérem válaszoljon! Üdv!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

0 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

Még nincsenek válaszok erre a kérdésre

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...