thoomason

Honor 8 Frissítés

Kérdés

Sziasztok! Szeretnék érdeklődni, hogy a Honor 8 készülékem mikor kap, ha egyáltalán kap új frissítést? Android 7 várható lesz rá?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

5 válasz erre a kérdésre

Sajnos még mindig semmi, csak az alap B120, még B131 se jött meg (se ota, se hicare). Olvasgattam fórumokon, és azt írták, hogy B131-re manuálisan kell updatelni és utána megtalálja a B360-at, de én nem szeretek "nyúlkálni" a telefonba :D Február végéig ígérték, hogy mindenki megkapja a Nougatot. Ja meg azt is olvastam, hogy letiltják a Telekomos SIM-kártyát és úgy frissítik, nekem ez se vált be.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
3 perce, thoomason írta:

Köszi a választ! Telekomnál és a többi szolgáltatónál gondolom később fog megérkezni, tesztelik, meg ilyenek, ugye?

Nem, nincs semmi ilyen a Honorok esetében. :)

Innentől már csak a gyártón múlik mikor kapod meg! Ha késztetést érzel akár kézzel is felreakhatod csak az adatvesztéssel jár.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Köszi a választ! Telekomnál és a többi szolgáltatónál gondolom később fog megérkezni, tesztelik, meg ilyenek, ugye?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
29 perce, thoomason írta:

Sziasztok! Szeretnék érdeklődni, hogy a Honor 8 készülékem mikor kap, ha egyáltalán kap új frissítést? Android 7 várható lesz rá?

Szia!

Igen! Január 16-al elindult globálisan a Honor 8 Nougat frissítése. :) 

Innentől csak várni kell, néha ellenőrizni kézzel, hogy mikor ér hozzád!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most