Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Alcatel 1016G internet


Törölt_tag8275

Kérdés

6 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 4

Hello @Uhrin Viktor, az internetet hiányolod (amivel böngészhetsz, levelezhetsz, zenét hallgathatsz, csetelhetsz stb.) vagy konkrétan a Chatz alkalmazást (ami a neve alapján vélhetően valami csevegőprogram)? normál esetben egyiknél vagy másiknál is előfordulhatna, amit írsz, hiszen az internethez az alkalmas telón kívül mobilinternet szolgáltatás és lefedettség is kell. az app meg vagy előre van telepítve, vagy letöltöd az oprendszerednek megfelelő áruházból (vagy nem). nálad azonban egyszerűbb a helyzet, a fenti teló egy "butatelefon", nem tudsz vele mobilinternetezni, és appokat sem tölthetsz rá (szóval nálad működik jól, az ismerősödnek meg nem ilyen telója van, vagy ha mégis, akkor csak Fox Mulder tudja kibogozni, nála mi a helyzet :D)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

A Chatz alkalmazást hiányolom belőle, és a 4MB belső memóriát is, rácsatlakoztatom a gépemre kiírja hogy csatlakoztatás számítógéphez, de a gép illesztőprogramot akar telepíteni, amit nem tudom hol lehet, vagy esetleg olyat lehet-e hogy a névjegyeket szinkronizálni számítógéppel. De szerintem ez is képtelenség, de akkor minek az USB-s töltő hozzá? :-)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 4

Hello @Uhrin Viktor, jó kérdés. pont ennek a telónak nem találtam a leírását, de a testvére kezel GPRS-t, tehát az általad írt szinkronizáción túl lehet, hogy mobilinternet modemként is használható lenne ("őskori" szabvány, nem hasítana, legfeljebb érdekességképpen érdemes foglalkozni vele), és ahhoz adták a kábelt. az oprendszer meg elvileg lehúzza automatikusan az illesztőprogramot, ha nem találja, akkor interneten, elsősorban az Alcatel oldalán érdemes szétnézni, hogy van-e hozzá általad letölthető. ha csak arról van szó, hogy a töltője töltőfejből és usb kábel kombóból rakható össze, akkor pedig még egyszerűbb az ok, így számítógépről vagy autóstöltő fej segítségével autóban is töltheted :D

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

És a testvérének mi a típusszáma? Nekem OT1016G a típusa, van egy OT1052G-m is, az valóban kezel GPRS-t, és lehet is rá tölteni fájlokat, szinkronizálni nem lehet azon sem. És azt sem igazán értem hogy azt írják hogy 5 napot bír ki, én alig használva max. másfelet tapasztaltam, de ennyi pénzért sokat nem várhatok. Amint írtam, a célnak megfelel egyenlőre.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Hello @Uhrin Viktor, pongyolán fogalmaztam, megtaláltam a 1016G leírását:

Gyártó: Alcatel 
Modell: One Touch OT-1016G 


Tulajdonságok: 

  • Kialakítás: Klasszikus
  • SIM kártya típusa: Normál méretű SIM
  • Operációs rendszer: Nincs
  • Kijelzők száma: 1
  • Kijelző mérete: 1.8"
  • Kijelző felbontása: 128×160 pixel
  • Kijelző típusa: TFT
  • 3D kijelző: Nem
  • Fényképező: Nincs
  • Előlapi kamera: Nincs
  • Videofelvétel: Nincs
  • FM rádió: Van
  • Akkumulátor típusa: Li-Ion
  • Akkumulátor kapacitás: 400 mAh
  • MMS: Nincs
  • E-mail: Nincs
  • Hosszúság: 108 mm
  • Szélesség: 45 mm
  • Vastagság: 13 mm
  • Súly: 63 g

Kommunikációs csatornák - Csatlakozók 

  • USB
  • 3,5 Jack fülhallgató kimenet
  • Hálózati kapcsolatok: GSM
  • GPRS kapcsolat

Funkciók 

  • Tripla sim: Nem
  • Cseppálló: Nem
  • Vízálló: Nem
  • Porálló: Nem
  • Ütésálló: Nem
  • Naptár: Van
  • Ébresztő: Van
  • Számológép: Van
  • Kihangosítás: Van
  • Ujjlenyomat-olvasó: Nincs

csak a kézikönyvét nem. így a részleteket a 1013-aséból vettem

az akksi készenléttel pedig sajnos az van, amit írsz. gondolom olcsó volt, telefonálásra, sms-re tuti jó, de nem egy csúcsmasina (meg gyártótól, kategóriától függetlenül minden típusnál magasabb a dobozra, leírásra jegyzett elméleti idő, mint a gyakorlatban tapasztalt) :(

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...