enginev3.0

Sebességnövelés

Kérdés

Sziasztok

Mai nap váltottam nagyobb csomagra, sms-ben kaptam hogy megváltozott az internet felhasználónévhez való jelszavam, az ONT-t bridge módban használom, saját routerem kapcsolódik PPOE-n, átírtam benne a jelszót, de úgy nem csatlakozott fel, régivel megy, várnom kell még? 

Új eszközt is fogok kapni, amit futár hoz majd ki. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

12 válasz erre a kérdésre

Ohoo nyami finomságok 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Itt 2 magos Xiaomi 3G router van, abból is kettő

NAS-nak épített Core i5 (1150), 8GB ram, 9TB HDD, 2×120GB SSD, és hol van még a vége... :))) 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Amint Gls átadja záródik a folyamat és már csak rád várat a dolog hogy bekösd.

Nem akarlak megsérteni de mind ezt mondja hogy itt minden jó. Annyira várom hogy egy mikrotik,asus vagy bármi komolyabb vasat vagy legalább egy raspberry pi-t lássak :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nekem a letöltés nem lényeges, ezres netet sem nagyon lehet kihasználni, persze ki lehet, de nekem most a feltöltés számít

Itt semmi sem dzsunga, itt minden profi :)

Várunk

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Kell hozzá a hardver hogy ki jöjjön a letöltés is huawei nem nagyon adja ki magából, ahogy  erre már fent utaltam. 

Amúgy nem tudom mennyire hiszed el, de 10-böl 1 efi akarja létesítésnél megváltoztatni a wifi jelszót vagy érdekli hogy kell. Legtöbb csak megkér hogy írjam be telefonba/laptopba  Saját router szörnyen ritka ha van is akkor is valami dzsunga Tp-link. Ez olyan bő 2 hónap átlaga napi 4-12 efivel. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: anonymus

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hát, ha nekik megéri :D 

Mindenesetre, azért nem bántam volna hogyha nem kell futárra várni napokat, hogy tudjam használni az új netet

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Senkit nem érdekel mit használsz :D egységes eszközpark és elvárások vannak. Egy eszköz mindenre legyen jó wifi+lan+iptv stb stb stb 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hát azért én a helyükbe csak megkérdezném az embereket, hogy van-e rá szükségük, mert nekem nincs, saját routert használok

Most egy Fehér Huawei eszközöm van, 1Gbites lannal

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ha nem vagy őszinte és első blikre elhallgatod a dolgok nagy részét hogy válaszoljunk ? PPOE Ont oké kiderült hogy optika de honnan találjam ki hogy milyen eszközöd van. Bőven sok olyan ont van még kint aminek 10/100-as portja van csak. 

UI Nagy eséllyel wifi miatt kell eszköz csere, mivel a T szeretné biztosítani neked hogy minél nagyobb sávszéled legyen meg wifin. Ehhez kell a Sagemcom mert az tud dualban 2,4 és 5 ghz-t. Illetve a 2gbit-et a huawei nem nagyon tudja kiadni magából. Optikai linken oké tudja fogadni és ő itt meg is ált. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: anonymus

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Miért? A régi is jó a szerelő szerint (voltak itt múlthéten, volt egy kis gond), tehát ez is elbírná a sebességet. Illetve a telekom honnan tudja hogy mikor hozza ki az új eszközt a futár? 

1000->2000Mbit

Dokumentumokat már megkaptam a szerződésmódosításról

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hát ha új eszközt is kapsz tutira akkor addig várnod kéne ezzel.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most