Ugrás a tartalomhoz
  • 3

8. Kerület internet leállás


Wholen

Kérdés

Tisztelt Telekom!

1 órája megszakadt az internet kapcsolat, a routert újraimdítottam azóta, gépet is, kihúztam a csatlakozóját. Wifi van, internet nincs, azt írja , hogy lehetséges hogy nincs internet elérés. SAGEMCOM f@st 3686 v2 routerrol van szó. A router folyamatosan újraindul, a wifi lámpa zolden világít, csatlakozás után nincs internet elérés és 5 percen belül újraindul. 16 újraindulást vártam meg..semmi változás. Probaltam a nem 5gh-es hálózaton is, tobb eszkozon is ugyanaz az eredménytelenség volt.

Screenshot_20180301-180450.png

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Wholen
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

10 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Hello, exsógornőmnél is ez van, a Té szerint „Budapest VIII., IX., és XI. kerületében ügyfeleink egy része szórványosan fennakadást tapasztalhat vezetékes hang és internet szolgáltatásban. A hiba elhárítása folyamatban van, a helyreállításig érintett ügyfeleink türelmét kérjük.”

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Hello @Wholen, na tegnap este bealudtam, de az exsógornő 9 előtt írt, hogy helyreállt. így a két üzenete között pár óra sem volt (persze lehet, hogy nála később kezdődött, vagy észre sem vette a kezdetét). a Tének egyébként 72 órája van elhárítani a hibákat, és nem véletlen, hogy nem találkoztál azonnali szereléssel, mert olyan sehol a világon nincs, és a technika jelenlegi állása szerint jó darabig nem is lesz (talán az 5G hoz egyes helyeken némi javulást, mert az azzal tervezett nem számít, hogy milyen technológián vagy elv javíthatja a rendszer redundanciát). észre kell venniük a hibát, azonosítani, hogy mi okozza, és ha fizikailag ki kell menni, akkor Murphy törvénye alapján biztosan nem 3 méterre lévő szere*****apatokat kánikulában, hóban, fagyban, esőben, dugóban kiküldeni, azoknak szerelni, ha kell, plusz anyagot, alkatrészeket vadászni, esetleg közműszolgáltatókkal egyeztetni, a végén ellenőrizni. az általunk ismert telepítőket, szerelőket meg ne keverd a hálózatosokkal, az előbbiek nyilván nem éjszaka jönnek hozzánk bekötni, javítani a cuccokat, a hálózatosok viszont az év minden napján, 0-24 h ugrásra készen várnak

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
19 órája, teherwagon írta:

Hello, exsógornőmnél is ez van, a Té szerint „Budapest VIII., IX., és XI. kerületében ügyfeleink egy része szórványosan fennakadást tapasztalhat vezetékes hang és internet szolgáltatásban. A hiba elhárítása folyamatban van, a helyreállításig érintett ügyfeleink türelmét kérjük.”

Jó lesz az fullos kimaradásnak is. 

Fanyalgoknak meg üzenem hogy sátor nem azért van a kocsiba mert turázunk.  Hanem ha az van felferjük utcán és dolgozunk 0-24....

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...