aTom

Telekom Otthoni Internet 4G

Kérdés

Egyelőre erről sokat nem lehet tudni, kérem, ha valakinek van hivatalos és publikus információja, ne tartsa magában! Köszönöm!

Ami eddig a dokumentumokból kiderül:

- Listaár: 12.000.- HUF

- Adatmennyiség tekintetében korlátlan

- Csak ott igényelhető, ahol semmilyen Telekom vezetékes szolgáltatás nem elérhető, valamint helyhez kötött, elmozdítása szerződésszegésnek minősül.

Jó lenne tudni a hűséges árat, a maximálisan elérhető le-, és feltöltési sebességet, adnak-e hozzá modemet/routert, ha igen milyet (pl. LTE-A képes-e, lehetséges-e a bridge mód).

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Közben pontosított a Telekom..  DWR118 AC1200 wifi modem + D-Link DWM222 stick. SAT TV Szuper Családi HD csomag mellé, 1 év határozott idejű mobilinternet szerződés vállalása mellett: 8 000 Ft \ hó. 1414-en tudnak információt adni, viszont csak meghatározott T-pontokban lehet előfizetni rá. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Erről lehet valami részletes leírást találni a honlapon mert próbáltam rajta keresni, de nem találtam semmi infot.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sat TV és Otthoni Internet 4G (SAT+NET) integrált ajánlatról halottam eddig csak. Amit D-link router + Huawei stickel adnak ki. Meghatározott helyeken csak, ahol nincs vezetékes szolg és van megfelelő 4g beltéri lefedettség. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most