Zsolesz1975

Egy időben több adást (maximum 3) is nézhetsz, amelyből - ha a műszaki feltételek lehetővé teszik - már 2 lehet HD minőségű.

Kérdés

Egy időben több adást (maximum 3) is nézhetsz, amelyből - ha a műszaki feltételek lehetővé teszik - már 2 lehet HD minőségű.

Mik ezek a műszkai feltételek?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

Megnéztem a beállításokat, 2 SD és 1 HD stream volt beállítva. Felhívtam az ügyfélszolgálatot, átállították 2 HD és 1 SD-re.

Most már kapom... :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A bejövőre, de optikán kapnod kellene a 2HD streamet. Boxok közötti belső kapcsolat mindenképpen 100MBit/s UTP. Alternatív megoldásnál kevesebb, de 10Mbit/s akkor is minimum megvan.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

41 perce, b10up írta:

VDSL-en legalább 24 (vagy 33?) MBit/s elérhető sebesség, optikán alapból mehet. Koaxon nem tudom, azt hiszem ott is ED3-on mehet.

De ez a sebbesség a bejövő sebességre vonatkozik, vagy a fő és a másodlagos boxox közötti kapcsolatra vonatkozik?

Mert nálam optikán jön az IP TV a fő boxba, onnan pedig LAN kábel megy a másik boxhoz.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
21 perce, Zsolesz1975 írta:

Mik ezek a műszkai feltételek?

VDSL-en legalább 24 (vagy 33?) MBit/s elérhető sebesség, optikán alapból mehet. Koaxon nem tudom, azt hiszem ott is ED3-on mehet.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most