Joeboy04

SAMSUNG GALAXY NOTE 9 + DJI OSMO MOBILE 2

Kérdés

Sziasztok!!

Már 2018.08.23-án megrendeltem a tárgyban megnevezett telefont!!

ÉS MÉG MINDÍG NEM ÉRKEZETT MEG!!!!!! 2018.08.29  9:00-17:00 óra köztt igertétek...!?!?...!?!? 

Ha én kések a befizetessel 1 napot már is pénz birságot kapok tőletek... Akkor most hogy is van ez kérdem én!!??

Legalább egy sms megérdemlnék hogy te ***** hamár várni kell, legalább informácíód legy az egészről hogy mért is vársz... NEM?? (FIZETEM AZ SMS-T IS HA KELL)

Vagy csak szégyenlitek magatok hogy nembírtok el a munkával!!?? Azt is megérteni!! De lagább mondanátok valami kis infót!!!! Hamár fizetek érte...

És azért remélem valami kis kárpótlás megérdemel az ember ha már a bizalmát ti élvezitek!! 

Üdv....

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Szia!!

Bocsánat.. ne haragudj.. Ezekről amit maga(tok)dról írtál nem tudttam...

Nagyon sjnálom mégegyszer!!

Rendben keresem őket.. és jelentkezem ha van valami!!

Köszi!!!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello @Joeboy04, sajnálom, akkor itt nagyon félrement valami :( ha mobil előfizetéssel rendelted, akkor már régen nálad kellene lennie, így hívd a Tét, és segítenek (mi ügyfelek vagyunk mint te, így nem tudjuk megnézni, és nem tudsz a lelkünkbe gázolni, mert állítólag nincs olyanunk, egyes tagtársaink szerint eladtuk :)). ha otthonival, akkor 30 nap is lehet, de én a helyedben ekkor is hívnám a Tét, hogy folyamatban van-e vagy elakadt a rendelés (ha elakadt, akkor csináljanak valamit, ne várj hiába). majd írd meg légyszi, hogy mi volt

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok!!

Még válaszra sem méltattok??!! 20 órája írtam... másnak 16 óra se kellet és válaszoltatok 5× is!

Csak nem a lelketekbe gázoltam...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most